„100 zabaw”, bestsellerowa seria Kapitana Nauki, wyróżniona w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”

Przegląd

Zestawy inspirujących zadań rozwijających spostrzegawczość i pobudzających wyobraźnię przeznaczone dla przedszkolaków

Miło nam poinformować, że seria Kapitana Nauki „100 zabaw z…” została wyróżniona w kategorii „Wydawnictwa edukacyjne” w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Celem konkursu organizowane już od 15 lat jest promowanie produktów dla dzieci, które mają pozytywny wpływ na rozwój społeczny, emocjonalny i poznawczy oraz na wrażliwość estetyczną najmłodszych.

Seria 100 zabaw to wyjątkowa propozycja zabawy dla dzieci i opiekunów, ktora wspiera rozwój umysłowy dzieci w wieku 4-5 i 5-6 lat. Zadania w książeczce i na kolorowych, suchościeralnych kartach przygotowują do nauki pisania i ćwiczą umysł, a przy tym wprowadzają dzieci w świat natury, kosmosu i techniki.

100 różnorodnych zadań zostało dostosowanych do zdolności percepcyjnych dzieci. Zestawy doskonalą kompetencje matematyczne (m.in. liczenie w zakresie 10), logiczne i językowe, uczą klasyfikowania przedmiotów, pozwalają ćwiczyć precyzję i spostrzegawczość. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne, autorskie ilustracje Danki Fukowskiej, które przyciągną uwagę dzieci i zachwycą rodziców.

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakietach można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.

W serii:

100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat)

 

100 zabaw z robotem Eliotem (4-5 lat)

 

100 zabaw z lisem Fisem (5-6 lat)

 

100 zabaw z koparką Barbarką (5-6 lat)

 

Cena: 34,90 zł

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016 i 2017

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest też na Instagramie! @Kapitan_Nauka

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.