Uwaga na weekendową promocję. Impuls tylko w samym kwietniu wydaje już: dwanaście nowości i dziesięć wznowień

Przegląd

Uwaga na weekendową promocję! Impuls tylko w samym kwietniu wydaje: już dwanaście nowości i dziesięć wznowień (impulsoficyna.com.pl)!

Emocje dzieci i młodzieży O czym jest ta książka? O emocjach dzieci i młodzieży z trudnościami w rozwojui zachowaniu, o smutnym czasem życiu, negatywnych, traumatycznych doświadczeniach, niezaspokojonych potrzebach, utraconych marzeniach i nadziejach, o braku zrozumienia u bliskich…

Przedstawiamy kolejną nowość w Impulsie – Edukacja. Korzenie-źródła-narracje. Podstawę książki w przytłaczającej jej objętości stanowią teksty, które nie były nigdzie publikowane; to właśnie o nich mówiłem jako o niedokończonych czy odłożonych. Szybko jednak zorientowałem się… zapraszamy do nowej książki Aleksandra Nalaskowskiego.

Dzielnym maluchom z pomocą rusza Impuls, proponując Zadania dla asów z języka polskiego i matematyki pomagające zdobyć i utrwalić podstawy tej niewątpliwie najbardziej tajemnej z nauk, jaką jest algebra. Dostosowane do aktualnej podstawy programowej zbiory ćwiczeń autorstwa Jadwigi Stasicy, przeznaczone odpowiednio dla pierwszo-, drugo- i trzecioklasistów, zawierają bogaty zestaw zadań z zakresu dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, przeliczania miar i uzupełniania grafów. A wszystko w lekkiej, niezobowiązującej formie, czyniącej z nauki zabawę. Oby tak dalej!

Z okazji 16. Święta Książki przygotowaliśmy promocję „Książka i Róża”. W dniach 22-24 kwietnia 2017 r. księgarnia Impuls oferować będzie 30% rabat (sprawdź).


 

 

 

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.