Trening uważności z serią Samo Sedno: Mindfulness dla zdrowia i Mindfulness. Droga do kreatywności

Przegląd

Seria wyjątkowych publikacji o wykorzystaniu technik mindfulness do znalezienia spokoju w pędzącym świecie, rozwijania kreatywności i radzenia sobie z bólem, stresem i zmęczeniem

Wyjątkowy trening uważności mindfulness polecamy wszystkim, którzy chcą odzyskać spokój i poczucie harmonii w dobie ciągłego zabiegania i braku czasu. W serii Samo Sedno ukazały się dotychczas trzy książki poświęcone tej tematyce.

Podstawy treningu uważności można opanować dzięki bestsellerowemu poradnikowi Mindfulness. Trening uważności Marka Williamsa i Danny’ego Penmana. Autorski, ośmiotygodniowy program treningu umysłowego pozwoli zrozumieć, co oznacza skupienie się na tu i teraz, dostrzeganie i docenianie chwili. Program pomoże w odzyskaniu radości życia i lepszym radzeniu sobie ze stresem oraz codziennymi wyzwaniami.

Mindfulness dla zdrowia Danny’ego Penmana i Vidyamali Burch tłumaczy z kolei, jak zastosować mindfulness w sytuacji doświadczania bólu, chorób i zmęczenia. Nagrodzony przez Brytyjskie Towarzystwo Medyczne poradnik nie proponuje cudownych recept na zdrowie. Autorzy wykorzystują wiedzę medyczną, techniki mindfulness oraz osobiste doświadczenia, by stworzyć program treningu uważności, który działa równie skutecznie jak środki przeciwbólowe.

W książce Mindfulness. Droga do kreatywności Danny Penman pokazuje, jak umiejętność skupienia się na trwającej chwili i cieszenia się nią bez zmartwień zaprzątających umysł może być świetnym sposobem na otwarcie się na przypływy kreatywności. Autor przekonuje, że utrata inspiracji wiąże się często z nadmiernymi wymaganiami wobec siebie, stresem i nieumiejętnością skupienia się na pozytywach. Proponowany przez niego trening, trwający zaledwie 10-20 minut dziennie, pomaga w odzyskaniu równowagi i otwiera na twórczą zabawę.

Mindfulness. Trening uważności

Cena: 39,00

ISBN: 978-83-7788-415-7

Mindfulness dla zdrowia

Cena: 36,90 zł

ISBN: 978-83-7788-826-1

Mindfulness. Droga do kreatywności

Cena: 29,90 zł

ISBN: 978-83-7788-837-7

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Tagi: Samo Sedno

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.