Nowe przewodniki National Geographic!

Przegląd

Zapraszamy w niezwykłą podróż po naszym globie! Razem z ekspertami, fotografikami oraz dziennikarzami National Geographic przygotowaliśmy dla was zaktualizowane przewodniki po najbardziej popularnych destynacjach na całym świecie! W nowej, zaktualizowanej serii przewodników ukażą się Paryż, Londyn, Nowy Jork oraz Hiszpania.

Każdy z bogato ilustrowanych przewodników to podstawowe kompendium wiedzy globtrotera. Znajdziecie w nich plany miast, podstawowe informacje dotyczące najbardziej popularnych zabytków oraz rzuty budowli sakralnych i muzeów. Zaktualizowane dane, takie jak przydatne linki do stron internetowych, godziny otwarcia, ceny biletów oraz dojazd do najważniejszych punktów w poszczególnych cześciach świata pomogą wam szybko odnaleźć się nawet na zatłoczonych ulicach Nowego Jorku. Czytelne plany miast wraz z zaznaczonymi proponowanymi trasami zwiedzania zapewnią wam maksimum przyjemności z podróżowania.

Ponadto każdy z przewodników podzielony jest na oznaczone kolorami działy. Wśród nich znajdziecie MARSZRUTY, czyli proste trasy wycieczkowe, RADY PRAKTYCZNE, czyli co kupić , gdzie spać i jak spędzić czas aktywnie w mieście nawet poza sezonem turystycznym. LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie i przy trasie każdej wycieczki, wzbogacona o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji. PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW (w tym samochodowych) oraz RADY BYWALCÓWdotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych praktycznych zagadnień.

Przewodniki zostały wydane z myślą o łatwej eksploatacji, zajmują więc niewiele miejsca, a ich waga i miękka oprawa nie jest przeszkodą w dopakowaniu do bagażu samolotowego, lub lekkiego plecaka trekkingowego.

Walorem przewodników są doskonałe zdjęcia fotografików National Geographic, które przedstawiają nie tylko najważniejsze zabytki, panoramy miast z punktów widokowych ale również codzienne życie poszczególnych regionów.

Pozostaje tylko jedno pytanie? Kiedy wybierasz się z nami na swój wymarzony urlop?

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.