Mindfulness. Droga do kreatywności – nowość już w sprzedaży

Przegląd

Inspirujący poradnik, jak za pomocą treningu uważności mindfulness pobudzić swoją kreatywność i poczuć radość z tworzenia

Kolejna książka współautora światowego bestsellera Mindfulness. Trening uważności, doktora Danny’ego Penmana, to wyjątkowa publikacja skierowana nie tylko do osób zatrudnionych w branży kreatywnej czy artystów, lecz także wszystkich tych, którzy chcą rozwijać umiejętność nieszablonowego myślenia.

Poradnik pomaga otworzyć się na twórczą zabawę i płynącą z niej radość oraz przekonuje, że sztuka odczuwania tu i teraz ułatwia otwarcie umysłu na kreatywne idee. Proponowany przez autora czterotygodniowy program medytacyjny pozwala wyciszyć umysł i odnaleźć chwilę spokoju w chaosie pędzącego świata.

O autorze:

Dr Danny Penman – wykwalifikowany nauczyciel medytacji, nagradzany pisarz i dziennikarz. Współautor międzynarodowego bestsellera Mindfulness. Trening uważności wydanego w serii Samo Sedno. Danny Penman został uhonorowany za pracę dziennikarską przez stowarzyszenia Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) oraz The Humane Society of the United States. W 2014 r. jego książka Mindfulness dla zdrowia (napisana z Vidyamalą Burch i również opublikowana w serii Samo Sedno) została uznana przez Brytyjskie Towarzystwo Medyczne za najlepszą książkę w kategorii: „Medycyna popularnonaukowa”. Prace Danny’ego Penmana zostały przetłumaczone na ponad 25 języków.

Inne książki o Mindfulness wydane w serii Samo Sedno:

Mindfulness. Trening uważności

Mindfulness dla zdrowia

 

ISBN 978-83-7788-837-7

Format: 16,5 x 23,5 cm

Liczba stron: 160

Cena : 29,90 zł

Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji o książce: Mindfulness. Droga do kreatywności


Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.