Cuda niewidy na Wielkich Targach Wielkanocnych

Przegląd

 

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie i Wydawnictwo Egmont zapraszają na Wielkie Targi Wielkanocne, które obędą się już w najbliższą niedzielę 2. kwietnia w siedzibie Muzeum, ul. Kredytowa 1.

Tegoroczna edycja Targów to możliwość udziału w wielkim święcie rzemieślników, twórców i artystów inspirujących się etnografią! Na ponad 100 stanowiskach uczestnicy wydarzenia będą mogli zakupić pamiątki i dekoracje Wielkanocne z wszystkich regionów Polski, a także wielu krajów europejskich.

Na miejscu przedpremierowo będzie dostępna najnowsza książka Marianny Oklejak „Cuda niewidy. Zagadki dla młodszych i starszych”. W regularnej sprzedaży książka pojawi się w księgarniach już 26 kwietnia.

Cuda niewidy w świecie Cudów wianków

Dwaj bracia wyruszają w daleką drogę w poszukiwaniu szczęścia. Świat jest pełen niespodzianek,
ale i pułapek, a mieszkańcy leśnych ostępów nie zawsze są tak gościnni, jak można by sobie tego życzyć. Wróżki, dzikie zwierzęta, wiedźma, krasnoludki, a do tego diabeł Rokita! Bohaterowie wywodzący się z baśni i ludowych podań na przemian ułatwiają i utrudniają podróż obu chłopcom. Przeżyj przygodę wraz z dzielnymi braćmi, pomóż im pokonać zło i znaleźć to, co najważniejsze… Jak?

Wytęż wzrok, wyostrz wszystkie zmysły!

Zagadki, zadania na spostrzegawczość, wyszukiwanie różnic, labirynty – jeśli tylko zdołasz rozwiązać wszystkie łamigłówki zawarte w książce, bracia będą wiedzieli, co robić dalej.

– wspaniałe ilustracje Marianny Oklejak

– kontynuacja Cudów wianków

– zagadki i zadania, które zachęcają dziecko do zabawy i śledzenia historii

– piękne wydanie w twardej oprawie

Tytuł: Cuda niewidy

Tekst, ilustracje: Marianna Oklejak

Cena: 39,99 PLN

ART EGMONT

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.