Już 21 lutego do księgarń trafi KSIĄŻKA DLA CIEBIE Ewy Mukoid

Przegląd

To książka nie tylko do czytania, ale i do działania. Ma przeprowadzić czytelnika przez szereg zadań, dotyczących ważnych przestrzeni w jego życiu, które mają pozwolić spojrzeć na nie z różnych perspektyw. KSIĄŻKA DLA CIEBIE pozwala przeżywać kolejne etapy, testować odmienne podejścia, jest rodzajem drogi, której celem jest poznanie swojej tożsamości, pragnień, ustalenie celów i sposobów działania, a w rezultacie może nauczyć tego, kto ją czyta, jak być szczęśliwym.

Kim naprawdę jestem? W jakim miejscu się znajduję? Czego pragnę? Co mi sprzyja, co zagraża? Jak mam wybrać właściwą dla siebie drogę? I jak nią potem iść, aby dotrzeć tam, gdzie zamierzam – nie  zagubić się, nie zniechęcić, nie poddać?

 

Książka dla ciebie nie udziela uniwersalnych odpowiedzi na te pytania, lecz pomaga odkryć własne, najlepsze dla pracującej z nią osoby. W tym tkwi jej wyjątkowość. Ta książka nie opisuje, lecz działa wraz z tobą, w miarę jak ją czytasz i wypełniasz rysunkami, opowiadaniami, przemyśleniami itp. Jak mądry towarzysz podróży, który sam pokonał zakręty życia, niczego nie narzuca, lecz wiele umożliwia, inspiruje, ukazuje nowe perspektywy. Niesie radość.

Ewa Mukoid – filozof, doktor nauk humanistycznych, mentor i coach. Praktykuje coaching jako filozofię sensownego życia i sztukę szczęścia. Członek  International Coach Federation  (i jej dyrektor ds. edukacji i akredytacji), European Mentoring & Coaching Council i Polskiej Izby Coachingu. Założycielka i dyrektor Instytutu Komunikacji i Rozwoju MUKOID. Autorka książek: Filozofia zła. Nabert, Marcel, Ricouer, Wodnik. Adagio, Folia Melancholia, Najdziwniejsza przyjaciółka oraz podręczników dla studentów coachingu.

Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.