Jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi?

Przegląd

JEDYNA TAKA KSIĄŻKA NA RYNKU KSIĘGARSKIM!!! JEJ WARTOŚĆ TREŚCIOWA KILKAKROTNIE PRZEWYŻSZA JEJ CENĘ. W jednej książce na 432 stronach w 34 rozdziałach zostały omówione wszystkie najważniejsze aspekty dobrego życia, biorące pod uwagę, że człowiek jest istotą cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową.

Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji poznania mądrości, recept i sekretów dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania się, dbania o swoje ciało, budowania bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wzmocnienia mocy miłości, zapobiegania, jak i uzdrawiania się z chorób psychicznych i fizycznych, odkrywania swojej misji życiowej oraz czerpania zadowolenia z pracy zawodowej, nadania głębszego sensu swojemu życiu, opartych na wielu uniwersalnych prawach, mądrościach i prawdach życiowych oraz sprawdzonych przepisach znanych od lat i wciąż aktualnych, a dotyczących prawie wszystkich dziedzin ludzkiego życia.

Książka może Ci pomóc zatrzymać życie w biegu; poskładać swoje życie; prowadzić bardziej satysfakcjonujące  i świadome życie; poszerzyć swoją świadomość; zrozumieć złożoności życia i odzyskać zdolność do odczuwania optymizmu i radości. Świadome życie to codzienne życie z refleksją: co pragnę i wybieram? Rozwijając i poszerzając własną świadomość, poprawiasz swoje zdrowie.

książka dostępna w księgarni

http://www.psychoskok.pl/produkt/zycie-zdrowie-jedno

Książka jest swoistym „masażem duchowym” po którym poczujesz ulgę, bo każda wiedza o sobie i innych wyzwala człowieka i poszerza jego świadomość.

Violetta Wróblewska – „Moją misją życiową jest szerzenie wśród ludzi filozofii możliwie dobrego życia, mądrej miłości do siebie i innych oraz propagowanie zdrowego stylu życia zgodnego z intuicyjną, społeczną, duchową, fizyczną i emocjonalną naturą człowieka. Bo  przede wszystkim takie życie może dać poczucie największego spełnienia, wewnętrznej radości, wewnętrznego spokoju oraz wolności i może być wolne od: nałogów, uzależnień, zniewolenia przez różne rzeczy i pragnień ciągłego potwierdzania swojej wartości. Poprzez swoją książkę chciałabym propagować psychomedduchowość (tak to nazwałam), czyli wykorzystanie indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi, dotychczasowych badań naukowych, osiągnięć paranauki  i wiedzy o dobrym życiu z wielu różnych perspektyw i dziedzin (głównie z zakresu psychologii, duchowości i medycyny) w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego„.

Zapraszamy na stronę Violetty Wróblewskiej na FB

https://www.facebook.com/violetta.wroblewska.7

Odwiedź naszą stronę

Wydawnictwo Psychoskok

Zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.