11. urodziny księgarni internetowej Bonito.pl

Przegląd

Od 2006 roku, kiedy Bonito.pl sprzedało pierwszą książkę, minęło już 11 lat. Z małej, mieszczącej się w wynajętym od uczelni pokoju, przeobraziło się w największą księgarnię internetową w Polsce!

Dziś w swoich magazynach, na ponad 4100 m2 przechowują aż milion książek! Zatrudniają ponad 300 osób, które codziennie dbają o najwyższą jakość usług i najszybszą realizację zamówień. Bonito.pl to ponad 135 000 tytułów w ofercie, 15-minutowa realizacja zamówienia, co 3 sekundy sprzedana 1 książka, ponad 200 000 zamówień miesięcznie, 17 punktów odbioru osobistego, 11 lat doświadczenia.

Z okazji 11. urodzin księgarnia internetowa Bonito.pl przygotowała szereg działań skierowanych do swoich Klientów. Już 25 lutego ruszyła urodzinowa promocja. Ceny książek, w tym nowości i bestsellerów, zostaną obniżone nawet do 35%. Z oferty będzie można skorzystać do 10 marca.

Pod hasłem: „Pokażcie nam swoją #RadośćzCzytania” odbędzie się 11 konkursów na facebookowym profilu księgarni! Zróżnicowane nagrody – książki, gry, puzzle oraz gadżety – na pewno zadowolą wszystkie czytelnicze gusta. A wisienką na urodzinowym torcie będzie zaproszenie 10 Klientów na wspólne świętowanie w siedzibie firmy. To doskonała okazja, aby bliżej się poznać. Będzie tort, zwiedzanie i oczywiście prezenty dla Gości.

Ale to nie wszystko. Na początku marca Bonito.pl otwiera dwa kolejne punkty odbioru zamówień we Wrocławiu! Będzie ich już 17, a w tym roku planowane są kolejne. We wszystkich placówkach na Klientów będą czekać okolicznościowe, darmowe zakładki do książek. A 10 marca – słodkie upominki.

Księgarnia internetowa Bonito.pl urodziny zaplanowała wraz z Partnerami – Wydawnictwami, z którymi współpracuje na co dzień. Są to m.in. Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Burda Książki, Wydawnictwo Czarna Owca, Wydawnictwo SQN, Castorland Puzzle, Wydawnictwo Marginesy, Wydawnictwo Egmont, Wydawnictwo Wielka Litera, Wydawnictwo Zwierciadło, Wydawnictwo Media Rodzina.

Link do promocji: http://bonito.pl/11-urodziny.html

Link do FB: https://www.facebook.com/bonitopl/app/208195102528120/

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: bonito.pl

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.