STAR WARS ADVENTURES – nowe pismo dla dzieci

Przegląd

„Star Wars Adventures” to najnowszy magazyn poświęcony popularnej sadze „Gwiezdne Wojny”. Nowe pismo w portfolio Egmont kierowane jest do chłopców, których fascynuje świat Star Wars. W sprzedaży już od 30. stycznia 2017 roku.

W każdym numerze znajdują się wyselekcjonowane komiksy, mnóstwo informacji z zakresu uniwersum Star Wars. Interesująco zapowiadają się również na łamach czasopisma liczne ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów. Część pisma poświęcona jest aktywnej rozrywce umysłowej, tzw. „siłownie” składają się z zagadek, łamigłówek, testów i konkursów. Nie brakuje również informacji o publikacjach, serialach i innych ciekawych produktach związanych z Gwiezdnymi Wojnami.

„Star Wars Mistrz Adventures” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars czekają plakat oraz zabawka związana z kultową sagą. Do pierwszego numeru dołączona jest międzygalaktyczna torpeda! Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wynosi 9,99 zł, na rynku pierwszy numer dostępny już od 30 stycznia 2017 r. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią w mediach własnych Egmontu.

FORMUŁA WYDAWNICZA CZASOPISMA
Tytuł: „Star Wars Mistrz Adventures”
Częstotliwość: kwartalnik
Premiera: 30. stycznia 2017 r.
Grupa docelowa: chłopcy 6+
Cena: 9,99 zł
Redaktor prowadzący: Artur Skura
Liczba stron: 32
Licencjodawca: Lucasfilm Ltd. & Disney

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.