Nowość dla przedszkolaków w serii Kapitan Nauka – 100 zabaw z królikiem Kazikiem

Przegląd

Zestaw inspirujących zadań rozwijających spostrzegawczość i pobudzających wyobraźnię dla dzieci w wieku 4-5 lat, gwarantujący świetną zabawę!

kazik_3d_555px_szer

100 zabaw z królikiem Kazikiem wprowadza w zmienne, zależne od pór roku środowisko ogrodu – różnorodność gatunków zwierząt, roślin uprawnych i ozdobnych. Dziecko dowiaduje się, czego rośliny potrzebują do życia, jakie prace są wykonywane w ogrodzie i jak człowiek może korzystać z darów natury.

To wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla cztero- i pięciolatków, który zapewni dziecku i opiekunowi wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki. Inspirujące zagadki zawarte w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat ogrodu, wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

100 różnorodnych zadań zostało dostosowanych do zdolności percepcyjnych dzieci w tym wieku. Zestaw doskonali kompetencje matematyczne (m.i.n. liczenie w zakresie 10), logiczne i językowe uczy klasyfikowania przedmiotów, pozwala ćwiczyć precyzję i spostrzegawczość. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne, autorskie ilustracje Danki Fukowskiej, które przyciągną uwagę dzieci i zachwycą rodziców.

100_zabaw_z_krolikiem_kazikiem_grafika_karty

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.

100 zabaw z królikiem Kazikiem to fantastyczna rozrywka dla małych odkrywców, a także:

– liczenie w zakresie 10

– odkrywanie podobieństw i różnic

– klasyfikacja przedmiotów,

– ćwiczenia spostrzegawczości i myślenia logicznego,

– wstęp do nauki pisania i czytania

Cena: 34,90 zł

ISBN: 978-83-7788-736-3

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Polub Kapitana: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest też na Instagramie! @Kapitan_Nauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.