Nowy „Harry Potter” w salonikach Kolportera

Nowy „Harry Potter” w salonikach Kolportera

Przegląd

Znakomita wiadomość dla fanów Harry’ego Pottera. Nową książkę o bohaterze, stworzonym przez brytyjską pisarkę J.K. Rowling , będzie można kupić również w wybranych salonikach prasowych Kolportera na terenie całej Polski. Premiera książki „Harry Potter i przeklęte dziecko” już w sobotę, 22 października br.

„Harry Potter i przeklęte dziecko” to nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego i nowa sztuka Jacka Thorne’a. Zarazem to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera.  Światowa premiera spektaklu odbyła się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016.
Książkę będzie można kupić w około 420 wybranych salonikach i salonach prasowych Kolportera dokładnie w dniu polskiej premiery, czyli już 22 października. To jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier książkowych, cieszymy się więc, że znajdzie się w ofercie naszych punktów sprzedaży – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Od kilkunastu miesięcy intensywnie rozwijamy w salonikach ofertę książkową, opartą na najciekawszych i najbardziej poszukiwanych tytułach. Nasi klienci chętnie sięgają po bestsellery Stephena Kinga, Harlana Cobena, Johna Grishama, ale także po książki polskich autorów – m. in. Katarzyny Grocholi, Marii Nurowskiej, Katarzyny Bondy. Staramy się zapewnić im dostęp do największych hitów wydawniczych, a nowa książka o Harrym Potterze na pewno należy do tej kategorii.

Saloniki i salony Kolportera, w których będzie można kupić „Harry’ego Potter i przeklęte dziecko”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami z okładką książki. W dniu premiery dla wszystkich kupujących przewidziano także dodatkowe niespodzianki.
Lista saloników, w których dostępna będzie książka „Harry Potter i przeklęte dziecko” – http://www.kolporter.com.pl/mapa_saloniki_z_poter.php

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Kolporter

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.