Kurs rysowania zwierząt z kreskówek dla każdego!

Przegląd

Kurs rysowania zwierzat z kreskowek.cdr

Rysowanie nie jest trudne!

Każdy, kto chce rysować kreskówki, musi umieć rysować zwierzęta, a Kurs rysowania zwierząt z kreskówek to najbardziej kompletny poradnik poświęcony tworzeniu tego typu postaci. Prezentuje wiele zabawnych kreskówkowych stworzeń, którym nie sposób się oprzeć.

Książka wypełniona jest po brzegi mnóstwem rysunków zwierząt w najróżniejszych pozach, robiących śmieszne miny. Zawiera dokładne instrukcje rysowania postaci „krok po kroku” ze szczególnym uwzględnieniem popularnych w kreskówkach niedźwiedzi, pingwinów, psów, lwów, koni i słoni, a także krów, świń, a nawet kangurów. Prezentuje wesołe zwierzęce osobowości, takie jak geniusz zła, ulubiony kumpel, uroczy maluch czy sprytny gość czy. Uczy tworzenia postaci klasycznych i w stylu retro. Podpowiada, jak umieścić kreskówkowe zwierzaki w zabawnych sytuacjach i jak stworzyć własne, oryginalne postaci zwierzęce.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przygodę z ołówkiem i kartką papieru, Kurs rysowania zwierząt z kreskówek nauczy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by rysować zwierzaki od czubka głowy po koniec ogona.  

Autorem publikacji jest Christopher Hart. Jego książki stały się biblią adeptów rysunku na całym świecie.

Książka dostępna jest na stronie internetowej Wydawnictwa RM: www.rm.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.