Edukacyjna podróż! Lato pełne książek!

Przegląd

Edukacyjna podróż! Lato pełne książek!

Okres wakacyjny to dla wielu osób czas odpoczynku również od książek. Niesłusznie. Wszak poszerzanie horyzontów, zdobywanie wiedzy, oraz samokształcenie to sama przyjemność, a skoro przyjemność, to także rozrywka. I to na najwyższym poziomie. Impulsowe propozycje doskonale się sprawdzają w różnorodnych okolicznościach: w podróży, nad wodą, w kawiarni, w górach, wszędzie tam gdzie znajdzie się miejsce na odrobine refleksji i otwarty umysł.


Oto kolejna porcja wakacyjnych sugestii:

kariera klawiszaKariera“ klawisza – Andrzej Dembiński

Znakomita książka wspomnieniowa, która zainteresuje studentów resocjalizacji i psychologii, a także przedstawicieli służb mundurowych oraz osoby ciekawe, jak wygląda rzeczywistość w więzieniu.

Nie jest to książka dla wszystkich, bo opisywane są w niej tragiczne zachowania, upadki moralne i fizyczne, próby samobójcze i wiele innych spraw dotyczących osadzonych. O tych, co mieli i mają honor, jak i zwykłych obszczymurków. Każdy z funkcjonariuszy musiał na tym swoim odcinku pracy dawać sobie radę. Zaglądać wielokrotnie śmierci w oczy. Klawisze nie uważają się za bohaterów. Każdy klawisz, który to przeszedł, pracował lub pracuje minimum 4 lata na oddziale mieszkalnym jako oddziałowy, spokojnie może tą książkę podpisywać dając autografy. Andrzej Dembiński, będąc autorem tego tekstu, opartego na faktach autentycznych im zezwala. Możecie porównać jak było kiedyś, a jak jest teraz.

... więcej na naszej stronie www.impulsoficyna.com.pl


mutyzm wybiórczyMutyzm wybiórczy. Trzy spojrzenia – Cabała Monika, Leśniak-Stępień Agnieszka, Szot Renata i Szyszka Katarzyna

Problematyka komunikacji i mowy (zarówno elementów werbalnych, jak i niewerbalnych) w kontekście ich istoty, rozwoju, doskonalenia, mechanizmów funkcjonowania stanowi ważny i niewątpliwie aktualny problem wielu dyscyplin wiedzy o człowieku, szczególnie logopedii i pedagogiki specjalnej… […]
Niniejsza publikacja może posłużyć jako praktyczna pomoc dla wszystkich osób zajmujących się mutyzmem : nauczycieli, pedagogów, logopedów, a także rodziców dzieci z mutyzmem. Przybliża tematykę trudności komunikacyjnych dzieci z mutyzmem oraz możliwości organizacji i realizacji specjalistycznego wsparcia logopedycznego, medycznego, psychopedagogicznego dla dzieci z tym zaburzeniem.

... więcej na naszej stronie www.impulsoficyna.com.pl

…………………..


ryngrafRyngraf. Pamięć i tradycja. Symbole przynależności narodowej Lech Bujanowicz

Oddajemy do Państwa rąk pięknie wydany, elegancki i bogaty album zawierający blisko 360 stron symboli i znaków przynależności narodowej. Autor zgromadził unikatowe ryngrafy rycerstwa, konfederacji barskiej, ryngrafy z okresu Królestwa Kongresowego, powstania styczniowego, patriotyczne, religijne, wojskowe, z okresu II wojny światowej i okupacji. Całość albumu zamykają ryngrafy współczesne. Polecamy ten wyjątkowy album autorstwa Lecha Bujanowicza.

... więcej na naszej stronie www.impulsoficyna.com.pl

 

…………………..Na koniec naszej dzisiejszej wiadomości przypominamy o promocjach: „Do każdego zamówienia książka gratis” oraz o nowej okazji „Im więcej stopni Celsjusza, tym gorętsze promocje w Impulsie” http://impulsoficyna.com.pl/aktualnosci

W zamówieniu na naszej stronie www.impulsoficyna.com.pl, telefonicznym 506-624-220 lub mailowym zamówienia@impulsoficyna.com.pl podaj hasło promocji „Wakacje z Impulsem” a otrzymacie na wybrane książki 20% rabatu + wybrana książkę GRATIS!

(promocja zostanie naliczona po otrzymaniu zamówienia. Następnie poinformujemy drogą mailową o nowej/aktualnej wartości zamówienia).

wakacje z impulsem

Do czytania potrzebny jest Impuls!

Pozdrawiamy,
Zespół Oficyny Wydawniczej Impuls

Kategorie: Edukacja
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.