Zapraszamy na kawę z Diego Galdino

Przegląd

Już w najbliższą sobotę (18.06) zapraszamy czytelników na kawę serwowaną przez  Diego Galdino.  Przyjdźcie o 8.00 do kawiarenki DD TVN (róg Marszałkowskiej i Hożej)
Dla pierwszych 50 gości mamy książki!

diego galdino

Najlepszy piszący książki barista – Diego Galdino – wydał właśnie nową, trzecią już powieść zatytułowaną Żeby miłość miała Twoje oczy. Z kolei na podstawie jego pierwszej książki Pierwsza kawa o poranku powstaje film, do którego scenariusz napisał jeden z najważniejszych włoskich scenarzystów Vittorio Moroni, nominowany do Oscara w 2009 roku. Reżyserem będzie Paolo Marchione, wielki talent włoskiego kina.

Romantyczna historia zagubiona wśród toskańskich wzgórz.

żeby miłość miała twoje oczy

Wspierający się o stary zamkowy mur dom państwa Ferrettich jest przedmiotem zazdrości wszystkich mieszkańców Cetony. Rodzina Sofii mieszka tu od zawsze. Pewnego wiosennego dnia zjawia się ich wyczekiwany sławny gość – australijski malarz Tyrone Lane. Jedni uważają stroniącego od ludzi artystę za fascynującego człowieka, który skrywa jakąś mroczną tajemnicę. Inni mają go za dziwaka. Sofia i Tyrone wydają się należeć do dwóch różnych światów. Jednak wymuszone przez los spotkanie obdarzy każde z nich tym, czego od dawna gorąco pragnęli i czego zarazem najbardziej się obawiali: spojrzeniem prosto w oczy miłości, jeszcze jeden raz…

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.