Wydawnictwo Charaktery poleca rewelacyjną książkę Chipa Conley’a pt.: ” Droga na szczyt. Sekret szczęśliwej firmy”

Przegląd

droga na szczyt

Książka „Droga na szczyt. Sekret szczęśliwej firmy”, jest praktycznym przewodnikiem, na temat tego, jak w dobie kryzysu osiągnąć sukces biznesowy, poprawiając jednocześnie relacje z pracownikami, klientami i inwestorami.

Chip Conley podaje proste, skuteczne i sprawdzone sposoby na to:

•          Co zrobić, aby pracownik był nie tylko zmotywowany do pracy, ale także lojalny wobec firmy i czerpał radość z tego, co robi;

•          Jak traktować klienta, aby nie tylko był zadowolony, ale także wierny marce i entuzjastycznie polecał ją innym;

•          Jak prowadzić firmę, która ma nie tylko dobre wyniki finansowe, ale również jest powodem do dumy, niesie nową jakość życia i zmienia relacje w firmie.

Droga kariery Chipa Conleya jest najlepszą reklamą i rekomendacją jego książki. Udało mu się osiągnąć ten szczyt wraz z całą firmą, w czasach głębokiego kryzysu.Chip Conley jest założycielem i byłym dyrektorem generalnym Joie de Vivre, sieci hoteli butikowych zarządzającej ponad czterdziestoma hotelami, restauracjami i ośrodkami spa. Został uznany za najbardziej innowacyjnego dyrektora generalnego San Francisco Bay Area. Jest także znanym mówcą motywacyjnym i autorem kilku książek dla ludzi biznesu.W książce z serii „ Psychologia w działaniu pt.:”Droga na szczyt”, Conley analizuje, w jaki sposób Joie de Vivre – druga na świecie pod względem wielkości sieć hoteli butikowych – przetrwała kryzys, który przetoczył się przez branżę turystyczną. Conley opisuje, jak dzięki przełożeniu teorii Maslowa na niezwykle skuteczne praktyki biznesowe zbudował lojalność swych pracowników, klientów i inwestorów, a tym samym, jak jego firma stanęła na nogi, przeżywając odtąd okres niezmiennej prosperity. Książka ma charakter po części osobisty, po części teoretyczny – a przy tym ani na chwilę nie przestaje być książką na wskroś praktyczną, przystępnie napisaną i zajmującą.

Książka dostępna w naszym e-sklepie:

http://sklep.charaktery.eu/

 

 

Tagi: Charaktery

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.