Włoski Kryminał z samouczkiem „La donna scomparsa” – nowość wydawnictwa Edgard

Przegląd

Włoski Kryminał z samouczkiem

La donna scomparsa

Claudia Ruscello

Wloski_kryminałem_z_samouczkiem_la_donna_scomparsa_23.06.2016

Seria Kryminały z samouczkiem wzbogaciła się o nowy język dla miłośników Włoch i włoskiej kultury. Kryminał z samouczkiem to idealna propozycja dla osób znających podstawy lub powracających do nauki włoskiego po przerwie.

Włoski Kryminał z samouczkiem „La donna scomparsa” to niekonwencjonalny kurs do nauki języka włoskiego na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1). Łączy lekturę wciągającej historii kryminalnej z doskonaleniem umiejętności rozumienia ze słuchu (audiobook) oraz stosowania reguł gramatycznych w praktyce dzięki różnorodnym ćwiczeniom leksykalno-gramatycznym.

Tekst wciągającej historii kryminalnej podzielono na krótkie rozdziały o stopniowo wzrastającym poziomie trudności. W każdym z rozdziałów znajdują się omówienia zagadnień gramatycznych, które pojawiły się w tekście. Liczne i różnorodne ćwiczenia utrwalają struktury gramatyczne oraz umiejętność odmiany czasowników, stopniowania przymiotników, stosowania czasów gramatycznych oraz przyimków. Samouczek zawiera również klucz odpowiedzi, dzięki któremu można sprawdzić rozwiązania zadań. Tłumaczenia słówek na marginesach pozwalają płynnie czytać tekst, bez konieczności odrywania się od książki.

Dodatkowo każdy rozdział uzupełnia słowniczek z nagraniami – po odsłuchaniu ich, można powtarzać słówka za lektorem, aby opanować prawidłową wymowę.

Audiobook zinterpretowany przez profesjonalnego lektora wspomaga naukę rozumienia ze słuchu i melodii języka.

E-book (do pobrania) pozwala cieszyć się przyjemnością lektury samego opowiadania kryminalnego.

Włoski Kryminał z samouczkiem zawiera: książkę (232 str.) + audiobook (1 godz. 54 min nagrań) czytany przez native speakera + e-book.

ISBN: 978-83-7788-725-7

Cena: 34,90 zł

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.