Szalone wakacje na wsi – książka dla dzieci w letniej ofercie wydawnictwa Psychoskok

Przegląd

Szalone wakacje na wsi – książka dla dzieci w letniej ofercie wydawnictwa Psychoskok

przygody leonka szalone wakacje

Szalone wakacje na wsi” to pełna zabawnych przygód książka skierowana do młodszych czytelników. Główny bohater Leonek niebawem rozpocznie naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, ale zanim to nastąpi przeżyje niezapomniane, pełne przygód wakacje.

Wakacje spędzane u dziadków na wsi okażą się jedyne w swoim rodzaju. Perypetie Leonka rozpoczną się już w drodze do dziadków. Podróż samochodem wraz z tatą jest niezwykle przyjemna, ale czy ktoś mógł się spodziewać, że czeka ich tyle wrażeń. Pęknięta opona zdaje się żadnym problemem w przeciwności do zniszczonego motoru należącego do harleyowców. Leonek będzie musiał zaradzić sytuacji, bo właściciel motoru nie będzie zadowolony, a w ostateczności wcielić się w role kierowcy rajdowego.

Szalone wakacje na wsi” dopiero się zaczynają, a na Leonka czeka kolejna dawka atrakcji. Wraz z dziadkiem Leon spróbuje utrzeć nosa ciekawskiej sąsiadce, odnajdzie skarb na strychu, pozna nietypową wersję warcabów, i spróbuje ściągnąć latawiec z drzewa, co w efekcie finalnym skończy się wizytą u lekarza.

Książeczka dla młodego pokolenia czytelników dostępna na tylkorelaks.pl, zobacz całą ofertę książek dla dzieci, w sam raz na wakacje 😉 Oferta książek dla dzieci w sklepie internetowym tylkorelaks.pl

Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.