Przegląd

Powrót na Wyspę Potępionych.

Urodzeni, by czynić zło?

12345

Świeżo nawróceni złoczyńcy mają kolejny problem. Muszą wrócić na Wyspę Potępionych, aby dotrzeć do sedna zła, które czai się w ich ponurym domu. Czy następcy poradzą sobie i pokonają zło kipiące w nikczemnym sercu wyspy? 

13 czerwca nakładem Wydawnictwa Egmont ukazała się kontynuacja powieści Wyspa Potępionych, która odniosła wielki sukces poprzedniego lata, była numerem jeden listy bestsellerów Empiku a za granicą jednym z bestsellerów „New York Timesa” oraz „Wall Street Journal” i „USA Today”. Powrót na Wyspę Potępionych to nowe przygody postaci znanych z serialu Następcypotomków czarnych charakterów z filmów Disneya: Diaboliny, Złej Królowej, Dżafara i Cruelli de Mon.

Szczęśliwe zakończenie okazało się tylko początkiem. Czas zmierzyć się z prawdą! Mal jest ekspertką w zastraszaniu wrogów, ale zerwała z tym zwyczajem, gdy odcięła się od swych łotrowskich korzeni. Kiedy więc ona i jej przyjaciele: Evie, Carlos i Jay zaczynają odbierać złowrogie wiadomości, ponaglające ich do powrotu do domu, Mal po prostu nie może w to uwierzyć. Czy Następcy wrócą na wyspę? Czy historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Wszystko stanie się jasne po przeczytaniu drugiej części bestsellera Wyspa Potępionych.

Niesamowite przygody, nagłe zwroty akcji oraz galeria przedziwnych postaci – to wszystko sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Najnowsza powieść Melissy de la Cruz trzyma w napięciu do ostatniej strony i pochłania bez reszty! To doskonała propozycja zarówno dla młodych, jaki i nieco starszych czytelników.

MELISSA DE LA CRUZ – autorka

Melissa de la Cruz jest autorką Wyspy Potępionych, bestsellera z listy „New York Timesa”, oraz wielu innych powieści, które trafiły na listy bestsellerów, między innymi książek z cyklu Błękitnokrwiści. Mieszka w Los Angeles z mężem i córką.

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.