„Milenialsi w pracy” Chip Espinoza – spotkanie w Business Centre Club w Warszawie 13.04.2016r

Przegląd

Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Wyzwaniem dla firm staje się umiejętność kierowania pracownikami reprezentującymi różne pokolenia, wykazującymi zupełnie inne postawy na rynku pracy. Jak zarządzać wielopokoleniowo? Dlaczego współpraca międzypokoleniowa na rynku pracy jest ważna?

O tym na spotkaniu Loży Warszawskiej BCC mówił fascynująco gość specjalny Chip Espinoza, autor książki „Milenialsi w pracy”, którego „Economic Times” wymienia wśród 15 najważniejszych światowych liderów intelektualnych zajmujących się przyszłością rynku pracy.

Współgospodarzami spotkania byli Klara Molnar i Jacek Marciniak z Wydawnictwa Studio EMKA. Doświadczeniami z polskiego rynku podzieliła się Katarzyna Lorenc – prezes 4Business&People. Dyskusję moderował Dariusz Bugalski, dziennikarz Programu III Polskiego Radia.

Jak wynika z badań, w ciągu najbliższej dekady milenialsi (inaczej pokolenie Y, czyli urodzeni po 1982 r.) będą stanowić 75% osób aktywnych zawodowo na świecie. Nowe pokolenie na rynku pracy stanowi ogromny potencjał gospodarczy i społeczny, ale też wymusza na pracodawcach zaprojektowanie środowiska pracy tak, by mogli w nim efektywnie funkcjonować przedstawiciele wielu generacji.

fot. Ryszard Baranowski

Na zaproszenie firmy Deloitte i Wydawnictwa Studio EMKA doktor Chip Espinoza odwiedził Polskę w dniach 12-13 kwietnia br., aby promować polską edycję swojej publikacji „Milenialsi w pracy”.

 

Chip Espinoza, Peter Miller, Curtis Bateman, Curtis Garbett

Milenialsi w pracy. 7 umiejętności, które powinni posiąść dwudziestokilkulatkowie, by móc pokonywać progi i bariery w życiu i pracy.

Tytuł oryginału: Millennials@Work: The 7 Skills Every Twenty-Something (and Their Manager) Needs to Overcome Roadblocks and Achieve Greatness

Przekład: Krzysztof Krzyżanowski

Ilość str. 186, oprawa miękka, cena: 49,00 zł

www.studioemka.com.pl

www.facebook.com/studioemka

Udostępnij
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0
Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.