„Milenialsi w pracy” Chip Espinoza – spotkanie w Business Centre Club w Warszawie 13.04.2016r

Przegląd

Wyzwaniem dla firm staje się umiejętność kierowania pracownikami reprezentującymi różne pokolenia, wykazującymi zupełnie inne postawy na rynku pracy. Jak zarządzać wielopokoleniowo? Dlaczego współpraca międzypokoleniowa na rynku pracy jest ważna?

O tym na spotkaniu Loży Warszawskiej BCC mówił fascynująco gość specjalny Chip Espinoza, autor książki „Milenialsi w pracy”, którego „Economic Times” wymienia wśród 15 najważniejszych światowych liderów intelektualnych zajmujących się przyszłością rynku pracy.

Współgospodarzami spotkania byli Klara Molnar i Jacek Marciniak z Wydawnictwa Studio EMKA. Doświadczeniami z polskiego rynku podzieliła się Katarzyna Lorenc – prezes 4Business&People. Dyskusję moderował Dariusz Bugalski, dziennikarz Programu III Polskiego Radia.

Jak wynika z badań, w ciągu najbliższej dekady milenialsi (inaczej pokolenie Y, czyli urodzeni po 1982 r.) będą stanowić 75% osób aktywnych zawodowo na świecie. Nowe pokolenie na rynku pracy stanowi ogromny potencjał gospodarczy i społeczny, ale też wymusza na pracodawcach zaprojektowanie środowiska pracy tak, by mogli w nim efektywnie funkcjonować przedstawiciele wielu generacji.

fot. Ryszard Baranowski

Na zaproszenie firmy Deloitte i Wydawnictwa Studio EMKA doktor Chip Espinoza odwiedził Polskę w dniach 12-13 kwietnia br., aby promować polską edycję swojej publikacji „Milenialsi w pracy”.

 

Chip Espinoza, Peter Miller, Curtis Bateman, Curtis Garbett

Milenialsi w pracy. 7 umiejętności, które powinni posiąść dwudziestokilkulatkowie, by móc pokonywać progi i bariery w życiu i pracy.

Tytuł oryginału: Millennials@Work: The 7 Skills Every Twenty-Something (and Their Manager) Needs to Overcome Roadblocks and Achieve Greatness

Przekład: Krzysztof Krzyżanowski

Ilość str. 186, oprawa miękka, cena: 49,00 zł

www.studioemka.com.pl

www.facebook.com/studioemka

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.