Życie i zdrowie masz tylko jedno – poradnik Violetty Wróblewskiej

Przegląd

Życie masz tylko jedno, nie zmarnuj go. Życie jest po to, aby je kreować i w pełni przeżywać.”

Życie i zdrowie masz tylko jedno” to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do twojego życia. Violetta Wróblewska – psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów życia, twórczyni psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego – w przystępny dla czytelnika sposób przedstawia recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem. Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by pokochać innych. W 34 rozdziałach pisze m.in. o tym, jak na nasze życie wpływa gniew, jak wpływają różne emocje, jak odkryć swoją misję życiową, jak nadać życiu głębszy sens, jak realizować marzenia, mieć satysfakcjonującą pracę czy w jaki sposób się odżywiać, by zachować zdrowie na długie lata. Nie zapomina także o tym, że sama przez wiele lat uczyła się rozpoznawać swoje potrzeby i zmieniała swoje życie na lepsze poprzez szereg nowych rzeczy: taniec, medytację, jogę, zmianę żywienia. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” to poradnik, który pomoże ci zrozumieć samego siebie. Za pomocą ćwiczeń dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

 

Życie i zdrowie ok

Kreacja dobrego życia to: chcieć dobra dla siebie i innych. Wierzyć w dobro w sobie i innych. Robić jak najwięcej dobrych rzeczy dla siebie i innych. Kierować się jak najczęściej ku dobru. Pytać częściej siebie, jakiego dobra sam potrzebuję i takie samo dobro czynić innym. Dążyć, kiedy to tylko możliwe, do porządku w swoim ciele, w swoim otoczeniu i uporządkowania swojego życia. Pamiętaj, że zawsze masz wolność wyboru życia, jakim chcesz żyć.”

Tytuł: Życie i zdrowie masz tylko jedno
Autor: Violetta Wróblewska
Wydawnictwo: Psychoskok
Data premiery: 2016-02-15
Ilość stron: 430
ISBN: 978-83-7900-398-3
Wszystkie książki w formie drukowanej wydawnictwa Psychoskok dostępne na Bonito, oferta ebooków dostępna na ebooki123.pl
Opinie o książce:

Czytałam książkę w dużym skupieniu, zdanie po zdaniu. Zmusiła mnie ona do zadawania sobie pytań i refleksji nad swoim życiem. Dzięki niej zaczęłam żyć inaczej, lepiej. Czuję większy spokój.

Nie zdawałam sobie sprawy z wielu niekorzystnych dla mnie rzeczy, które działy się w mojej rodzinie, dopóki nie przeczytałam książki. Teraz już wiem, jak mogę żyć lepiej. Powoli zmieniam swój fałszywy obraz siebie i świata.

Jestem zafascynowana książką. Jest jedną z najlepszych i najcenniejszych książek, jakie do tej pory czytałam. Zasmakowałam się w jej radach.

Wartościowa, fantastyczna i pasjonująca książka. Zaczęłam odkrywać, jak można żyć inaczej. Postanowiłam inaczej myśleć.

Podejście do życia psychologiczne i jednocześnie uduchowione. Mądre rady, które przemawiają do mnie. Powoli odkrywam przekonania rządzące moim życiem. Są książki, do których po ich przeczytaniu nigdy już nie zajrzałam. Ta jest inna. Będę wracać do niej nie raz.

Zdecydowałam, że muszę coś zrobić ze swoim życiem. Przeczytałam książkę. Nie żałuję. Zmusiła mnie ona do refleksji nad swoim życiem i dodała siły. Cały czas do niej wracam, do wszystkich fragmentów, które zaznaczyłam żółtym markerem. Teraz już wiem, co robić, aby kreować własne życie, a nie jak do tej pory poddawać się, by to głównie okoliczności i inni ludzie decydowali o moim życiu. Zamknąłem się z tą książką sam na sam w pokoju i cały dzień czytałem, tak mnie ona pochłonęła. Nietuzinkowa książka.

Logo Psychoskok

Zapraszamy na nasz profil na Facebook oraz Google+

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.