Powtórka do matury z angielskiego z Wydawnictwem Edgard!

Przegląd

Edgard_jezyki_bez-myszki

 

Repetytoria, fiszki, ćwiczenia, nagrania – wszystko, czego potrzeba, by przygotować się do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów językowych!

Do matury zostało kilka miesięcy, dlatego warto porządnie wziąć się za naukę. Wydawnictwo Edgard poleca materiały, które ułatwią powtórzenie i usystematyzowanie wiedzy.

ang-do-matury

Powtórkę słownictwa ułatwią fiszki Kierunek Matura. Zestaw przeznaczony jest dla osób, które przygotowują się do matury na poziomie podstawowym. Uczy 1000 słówek i zdań z grup tematycznych wymaganych na egzaminie. Fiszki mają oryginalną formę; z jednej strony znajduje się zdanie po angielsku, w którym trzeba uzupełnić lukę poprzez wybranie jednej z trzech odpowiedzi, a z drugiej – tłumaczenie oraz poprawna odpowiedź. Dodatkowo w każdym zdaniu wytłuszczono słówko, którego znaczenie poznaje się dzięki kontekstowi i tłumaczeniu z drugiej strony. W ten sposób z fiszkami powtarza się nie tylko słownictwo, ale również struktury leksykalno-gramatyczne, rekcję, itp.

Świetną powtórką słownictwa, kolokacji i idiomów będą także repetytoria leksykalno-tematyczne. Uczeń znajdzie w nich nie tylko interesujące teksty pokazujące użycie słów w praktyce, ale także liczne ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi oraz testy sprawdzające. Dołączona do książki płyta CD pomaga w opanowaniu poprawnej wymowy oraz doskonaleniu umiejętności rozumienia ze słuchu. W ofercie dostępne są repetytoria na poziomie A2-B1 (zakres matury podstawowej) oraz B2-C1 (zakres matury rozszerzonej).

Przygotowanie specjalnie pod kątem egzaminu ułatwi Repetytorium Mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, stworzone z myślą o maturze i innych egzaminach językowych. Podręcznik omawia wszystkie części typowych egzaminów, podpowiada sposoby rozwiązań oraz przydatne zwroty, a wszystko to na konkretnych zadaniach do rozwiązania. W repetytorium znajduje się dokładne omówienie klucza odpowiedzi i wskazówki, na co przy danym typie zadań zwrócić uwagę oraz jak je rozwiązywać. To nieoceniona pomoc dla osób, które przystępują do egzaminów z języka angielskiego na poziomie B1 (poziom matury podstawowej).

Uczniowie przystępujący do matury rozszerzonej mogą sięgnąć także po Target FCE – zestaw przygotowujący do egzaminu First Certificate in English. Zestaw zawiera omówienie każdego z typów zadań występujących na egzaminie, liczne wskazówki i porady, jak je rozwiązywać oraz płytę CD, która umożliwia doskonalenie wymowy oraz rozumienia ze słuchu.

Angielski fiszki Kierunek Matura, poziom: B1-B2, ISBN: 978-83-7788-087-6, cena: 49.90 zł
Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne, poziom: A2-B1, ISBN: 978-83-61828-18-1, cena: 29.90 zł
Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne, poziom: B2-C1, ISBN: 978-83-61828-56-3, cena: 34.90 zł
Repetytorium Mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, poziom: B1, ISBN: 978-83-7788-511-6, cena: 39.90 zł
Target FCE. Ćwiczenia, testy, wskazówki, poziom: B1-B2, ISBN: 978-83-7788-502-4, cena: 39.90 zł

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.