Oto najlepsza książka roku 2015! Śmiech w edukacji! OW Impuls

Przegląd

Autorowi Przemysławowi Pawłowi Grzybowskiemu serdecznie gratulujemy zacnego
wyróżnienia i tytułu!
Wam drodzy Czytelnicy dziękujemy za wsparcie i oddane głosy na naszą Najlepszą Książkę Roku 2015! Dziękujemy za Waszą sympatię do naszego wydawnictwa!

Smiech-w-edukacji_2016
Kilka słów o plebiscycie wortalu Granice.pl:

Niemal setka książek nagrodzonych w kwartalnych plebiscytach serwisu Granice.pl („Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień”, „Najlepsza książka na zimę”) rywalizowało o uznanie jurorów i internautów w konkursie i plebiscycie „Książki roku 2015”. W głosowaniu oddano ponad 40 tysięcy głosów. Które książki wydane w 2015 roku warto zapamiętać?
Kilka słów o Najlepszej Książce Roku 2015:
Najwięcej głosów czytelników trafiło do „Śmiechu w edukacji” Przemysława Pawła Grzybowskiego (Oficyna Wydawnicza Impuls) (kat. Poradniki) . Nie bez przyczyny mówi się, że śmiech to zdrowie. Pogłębiony wdech i skurcze mięśni przepony oczyszczają płuca ze szkodliwych substancji, ponadto pobudzony układ krążenia sprawniej rozprowadza tlen w organizmie. Pozytywny wpływ śmiechu można także zaobserwować, biorąc pod uwagę pracę serca oraz mózgu. Co jednak wspólnego ma śmiech z edukacją? W jaki sposób jest wykorzystywany w procesie dydaktycznym? Jak wpływa na rozwój dziecka? O tym między innymi pisze Przemysław Paweł Grzybowski, a kompleksowość ujęcia tematyki śmiechu czyni z pozycji Śmiech w edukacji lekturę wartą polecenia, książkę o wszechstronnych możliwościach wykorzystania – mówi Justyna Gul. – Grzybowski dostarcza gotowy materiał, który bardzo łatwo można zamienić w interesujący projekt do realizacji, generuje pomysły na scenariusze lekcji, a także kolejne obszary badań. Jestem przekonana, że w tego typu książkę warto się zaopatrzyć, bowiem pedagodzy wielokrotnie będą do niej sięgać w swojej pracy zawodowej.

Polecamy wersję papierową i ebooka TUTAJ

Kategorie: Edukacja
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.