3. wydanie kursu do nauki języka niderlandzkiego w bestsellerowej serii Nie gryzie!

Przegląd

3. wydanie kursu do nauki języka niderlandzkiego w bestsellerowej serii Nie gryzie!

Unikalny kurs do nauki języka niderlandzkiego od podstaw: nauka słownictwa i gramatyki poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń i rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu

Niderlandzki_nie_gryzie_cd_III_wydanie_front_3D_555px_szerNiderlandzki nie gryzie! doczekał się już trzeciego wydania. Tak samo jak pozostałe kursy z tej lubianej, bestsellerowej serii, Niderlandzki nie gryzie! oparty jest na aktywnej metodzie nauki poprzez rozwiązywanie ćwiczeń. Rozwija wszystkie kompetencje językowe: rozumienie tekstu czytanego, rozumienie ze słuchu, tworzenie prostych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Podręcznik składa się z 13 rozdziałów tematycznych: w każdym z nich osoba rozpoczynająca naukę znajdzie interesujące teksty, dialogi i scenki, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne oraz ciekawostki o Holandii. Dzięki temu poznaje gotowe zwroty konwersacyjne, przydatne w konkretnych sytuacjach. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Treść książki wzbogacają zabawne ilustracje.

Płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy, osłuchaniu się z akcentem, nauce rozumienia ze słuchu i skutecznym zapamiętaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Kurs pozwala na szybkie i skuteczne opanowanie codziennego, współczesnego języka niderlandzkiego!

W bestsellerowej serii nie gryzie! ukazały się kursy do nauki aż 20 języków na różnym poziomie zaawansowania: arabski, angielski, chiński, czeski, duński, francuski, hindi, hiszpański, japoński, koreański, litewski, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski, szwedzki, turecki, ukraiński, włoski.

Niderlandzki nie gryzie!

wyd. III

ISBN: 978-83-7788-641-0
Cena: 29.90 zł

Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.