Wydawnictwo Edgard poleca: nauka języków obcych Nie gryzie!

Przegląd

edgard logo

Praktyczne podręczniki do samodzielnej nauki języków obcych dla początkujących: gramatyka, słownictwo, nagrania, gotowe zwroty konwersacyjne, ciekawostki

nie_gryzie

Podręczniki do nauki języków obcych z bestsellerowej serii Nie gryzie! to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą w szybki i przyjemny sposób przyswoić podstawy języka. W rozdziałach tematycznych w każdej książce znajdują się: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatyka w pigułce, porcja niezbędnego słownictwa, różnorodne ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalna sekcja „Sprawdź się” z zadaniami podsumowującymi.

Naukę ułatwia minisłowniczek trudniejszych wyrazów na marginesie, które zostały zebrane także w zbiorczym słowniczku na końcu książki. Wielką pomocą jest także płyta CD dołączona do większości podręczników. Zawiera nagrania w wykonaniu native speakerów, co pozwala na przyswajanie poprawnej wymowy i ćwiczenie rozumienia ze słuchu.

W bardzo lubianej i ciągle rozwijanej serii Nie gryzie! dostępne są materiały do nauki aż 19 języków obcych na poziomie podstawowym! Polecamy także Niemiecki Nie gryzie! dla średnio zaawansowanych oraz publikacje do angielskiego: Angielski Nie gryzie! dla średnio zaawansowanych oraz Angielski dla zaawansowanych Nie gryzie!

W serii Nie gryzie! ukazały się:
Hindi, chiński, hiszpański, litewski, norweski, szwedzki, włoski, angielski, duński, japoński, niderlandzki, polski, turecki, arabski, francuski, koreański, niemiecki, portugalski, ukraiński
Cena: 24.90, 29.90 lub 34.90 zł

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.