Samo Sedno radzi: trafiony prezent na święta

Przegląd

Co_z_tym_szczesciem_front_3D_555px_szerPomysł na idealny prezent: książka, która zmienia podejście do życia! Poradnik wyjaśniający, czym się różni psychologia pozytywna od pozytywnego myślenia i dlaczego warto stosować tę pierwszą

Psychologia pozytywna ma niewiele wspólnego z wmawianiem sobie, że wszystko będzie dobrze i czekaniem, aż rzeczywiście tak się stanie. Poradnik „Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce” Iwony Kucharewicz nie zawiera prostych recept na życie. Autorka tłumaczy, że nad szczęściem trzeba pracować, a ważną rolę w jego osiągnięciu odgrywa nasze nastawienie.

W swojej książce Iwona Kucharewicz obala mity o szczęściu, takie jak ten, że wszystko jest możliwe, jeśli bardzo się tego chce, albo o afirmacji działającej cuda. Uczy znajdowania równowagi między pragnieniami a rzeczywistością i pokazuje, że rozbieżność między nimi nie musi być powodem do smutku czy rezygnacji.

Poradnik zawiera wiele ćwiczeń, cennych wskazówek i przydatnych porad. Będzie wspaniałą inspiracją do pracy nad swoim nastawieniem. Polecamy „Co z tym szczęściem?” jako wspaniały prezent dla bliskich, którym chcemy (nie tylko na święta!) życzyć szczęścia i spełnienia w życiu.

Poradnik polecają:

patroni samo
Co z tym szczęściem? Psychologia pozytywna w praktyce, Iwona Kucharewicz
Cena: 34.90 zł
ISBN: 978-83-7788-546-8
Samo Sedno, Warszawa 2015
Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl
Śledź nasz profil: facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.