Przyjemny sposób na naukę niemieckiego – kryminały Wydawnictwa Edgard

Przegląd

Przyjemny sposób na naukę niemieckiego – kryminały Wydawnictwa Edgard

kryminały_niem

Idealna propozycja dla tych, którym nie odpowiada tradycyjny sposób nauki – wciągające kryminały po niemiecku na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym!

Kryminały od wydawnictwa Edgard to wspaniała propozycja dla uczących się języka obcego: łączą wciągającą, wartką akcję kryminalną z nauką współczesnego, w tym potocznego słownictwa i struktur leksykalno-gramatycznych. W ten sposób nowe słówka poznaje się w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, w kontekście.

Lekturę ułatwia dodatkowo słowniczek trudniejszych wyrazów na marginesie, dzięki któremu nie trzeba odrywać się od książki, by sprawdzić znaczenie nieznanego słowa. Różnorodne ćwiczenia po każdym rozdziale pozwalają utrwalić poznane słówka, zwroty i konstrukcje gramatyczne. W nauce pomaga też zamieszczony na końcu słowniczek.

Tym, którym zależy na nauce poprawnego akcentu czy rozumienia ze słuchu, polecamy przede wszystkim kryminał Flirts w wersji z audiobookiem w wykonaniu native speakera, natomiast zwolennikom e-booków – Klassische Fälle, który jest do nabycia także w wersji elektronicznej.

W serii ukazały się kryminały na poziomie podstawowym oraz średnio zaawansowanym.

Niemieckie kryminały z ćwiczeniami Wydawnictwa Edgard:

Wo ist Sina?, Angelika Bohn, poziom A2-B1, 19.99 zł

Flirts, Carina Rassek, poziom A2-B1, 24.90 zł, z audiobookiem: 29.90 zł

Klassische Fälle, Ingrid Glomp, Poziom B1, cena 19.99 zł, e-book: 17.99 zł

Matjes, Magie, Moneten, Ingrid Glomp, Poziom B1 – B2, 19.99 zł

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.