Opieka nad zwierzętami domowymi z poradnikami Samo Sedno

Przegląd

Opieka nad zwierzętami domowymi

z poradnikami Samo Sedno

Samo_sedno_zwierzeta_domowe

Praktyczne poradniki z kolorowymi zdjęciami – idealne na prezent dla miłośników zwierząt! Sprawdzone porady behawioralne, wskazówki dotyczące opieki nad kotami, psami i rybkami

Starannie przygotowane publikacje Samo Sedno dotyczące opieki i wychowania zwierząt domowych to niezbędnik każdego miłośnika czworonogów czy właściciela akwarium. Poradniki zostały napisane przez specjalistów z myślą o początkujących i doświadczonych opiekunach zwierząt.

Autorzy przeprowadzą czytelnika przez wszystkie etapy opieki nad pupilem, od wyboru odpowiedniej dla siebie rasy, zaaranżowanie przestrzeni życiowej i zapewnienie odpowiednich warunków do życia, do opisu zachowań zwierząt i ich interpretacji. Lektury podpowiadają, jak żyć ze zwierzęciem pod jednym dachem i jak rozumieć jego potrzeby.

Miłośnicy akwarystyki dowiedzą się, które gatunki żyją ze sobą w zgodzie i jak urządzić akwarium, by odpowiadało potrzebom ich rybek. Właściciele psów poznają tajniki tresury, a opiekunowie kotów nauczą się rozumieć kocie sygnały.

Korzystanie z książek ułatwiają kolorowe zdjęcia i przejrzysty układ graficzny.

W serii ukazały się:

Co jest, kocie?, Małgorzata Biegańska-Hendryk, ISBN 978-83-7788-638-0, cena 32.90 zł

Pies. Pielęgnacja, szkolenie i trening charakteru, Aleksandra Cherek, ISBN: 978-83-7788-016-6, cena 29.90 zł

Akwarium. Kompendium dla początkujących i zaawansowanych, Paweł Czapczyk, 978-83-7788-396-9, cena 29.90 zł

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.