,,Bądź naturalnie piękna” popularny poradnik mówiący o urodzie, jej pielęgnacji

,,Bądź naturalnie piękna” popularny poradnik mówiący o urodzie, jej pielęgnacji

Przegląd

,,Bądź naturalnie piękna” popularny poradnik mówiący o urodzie, jej pielęgnacji

Jak napisał J.Staudynger ,,Zdrowie jest najlepszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim”. Odkryj sposób na urodę na nowo z poradnikiem ,,Bądź naturalnie piękna”.

Jest to publikacja dla osób zarówno kobiet jak i mężczyzn, który do pielęgnacji całego ciała chcą używać środków, które są dostępne dla nas na co dzień. Przekazuje jak prostymi, tanimi metodami można uzyskać niezwykłe efekty. Podaje minimum około 100-stu przepisów na domowe maseczki, na każdą porę roku, do cer o różnych wymaganiach. Wystarczy tylko 15 minut, aby nasza cera zyskała świeższy wygląd, równomierny koloryt, stała się gładsza. Nasze maseczki mogą stanowić nie lada konkurencję od tych kupionych w drogerii. Z tym poradnikiem przekonasz się, że zalecane tu proste, niekiedy tańsze metody na atrakcyjny wizerunek są skuteczniejsze od kosmetyków konwencjonalnych.

,,Bądź naturalnie piękna” to poradnik dla każdego, któremu nie są obce sprawy wyglądu, aparycji, wizerunku.

Bądź naturalnie piękna ok

Barbara Ciepielewska, autorka powyższej książki, mieszka we Wrocławiu, jest absolwentką Państwowego Studium Kulturalno – Oświatowego i Bibliotekarskiego; z zawodu bibliotekarka. Pracowała m.in. w Bibliotece Naukowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej. Ukończyła m.in. 3-letnie Państwowe Ognisko Plastyczne, kursy gobeliniarskie. Brała czynny udział w warsztatach samorozwoju ,,Akademii Życia”. Jej nieodłączną towarzyszką życia jest muzyka i śpiew. Uważa, że każdy śpiewać może…” a nawet powinien. Wraz chórem występowała w TV. Ma zamiłowania do robienia zdjęć, lubi fotografować przyrodę szczególnie kwiaty i drzewa. Uważa, że najlepszą formą relaksu i nie tylko jest czytanie; chętnie czyta poezję, beletrystykę po literaturę faktu. Jej tematem maturalnym to cytat C.K. Norwida ,,Bo piękno jest po to, aby zachęcało do pracy, a praca, żeby się zmartwychwstało” był jej drogowskazem wewnętrznym, zakrojonym na miarę własnej intuicji i odczuć.

Autor: Barbara Ciepielewska

Tytuł: Bądź naturalnie piękna, czyli domowe sposoby upiększania się

ISBN: 978-83-7900-213-9

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Język: Polski

Logo Psychoskok

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.