10 rozmów, które musisz przeprowadzić z synem – już w księgarni!

Przegląd

ZOSTAŃ AUTORYTETEM DLA SWOJEGO SYNA I PRZYGOTUJ GO DO DOROSŁEGO ŻYCIA!

Pozwól mu odnaleźć w rodzicach partnera do rozmowy na każdy, nawet najtrudniejszy temat. Dziesięć rozmów, które musisz przeprowadzić ze swoim synem – już w księgarniach.

10rozmow_150x225Każdy rodzic nastoletniego chłopca wie, że musi porozmawiać ze swoim synem o różnych ważnych sprawach. Ale często odkłada tę rozmowę na później – albo w ogóle jej nie podejmuje – bo po prostu nie wie, jak zacząć. Tim Hawkes, znany na całym świecie ekspert w dziedzinie wychowania i kształcenia nastolatków, w praktyczny, przystępny i mądry sposób radzi, jak to zrobić.

By pomóc rodzicom odnaleźć się w trudnym świecie nastolatków, Tim Hawkes podejmuje w swoim niezwykle przydatnym poradniku dziesięć kluczowych tematów: miłość, tożsamość, wartości, przywództwo, osiągnięcia, seks, pieniądze, zdrowie, życie w społeczności i radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Podsuwa rodzicom pomysły, w jaki sposób mogą się podzielić z synami swoim doświadczeniem, wartościami i wiedzą.

Tak książka jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto chce dobrze przygotować syna do dorosłości.

 

Tim Hawkes, nagrodzony Orderem Australii za wkład w rozwój kraju, jest szanowanym na świecie wychowawcą, autorem i komentatorem spraw społecznych. Od trzydziestu pięciu lat pracuje jako nauczyciel i dyrektor szkół w Australii i Anglii.

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.