“Ulica Milczenia” – w AMBERZE tom 2 nowego literackiego kryminału z serii VERA

Przegląd

Ann Cleeves
Vera
Ulica Milczenia
Tom 2

Ulica milczenia tom2

W małym nadmorskim miasteczku w Northumbrii inspektor Vera Stanhope prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa dwóch kobiet: eleganckiej starszej damy i prostytutki. Co je łączyło? Wydaje się, że mieszkańcy spokojnej ulicy, przy której mieszkały zamordowane, znają odpowiedź – na to i na inne pytania, których jest coraz więcej. Pojawiają się kolejni świadkowie… i kolejni podejrzani, a Vera jest coraz bardziej przekonana, że wszyscy, których przesłuchuje, kłamią. Nie tylko zamordowane miały swoje tajemnice…

„Przejmujący kryminał Ann Cleeves pokazuje, co się dzieje, kiedy społeczność ukrywa prawdę, żeby chronić swoich, i w którym momencie milczący świadek staje się wspólnikiem zbrodni.” „The Times”

ANN CLEEVES to jedna z najwyżej cenionych brytyjskich autorek literackich kryminałów. Jej powieści wydawane są w 23 krajach. Kryminały z serii VERA („Przynęta”, „Ukryta głębia”, „Droga przez kłamstwa”, „Stłumione głosy”, „Szklany pokój”) stały się podstawą najpopularniejszego serialu detektywistycznego telewizji iTV. W Wielkiej Brytanii obejrzało go 7 milionów widzów!

zbiorcze

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.