Fastener – nowy magazyn Elamed Media Group

Przegląd

Fastener – pierwszy w Polsce magazyn branży elementów złącznych.

Fastener_okładkaWraz z początkiem marca br. na rynku czasopism branżowych pojawił się nowy tytuł – „Fastener” – bezpłatny magazyn poświęcony rynkowi elementów złącznych. Wydawcą czasopisma jest Elamed Media Group, jeden z największych wydawców prasy specjalistycznej.
Magazyn „Fastener” to nowość na polskim rynku, dedykowana producentom, eksporterom, importerom i dystrybutorom elementów złącznych. Jego ścisła tematyka pozwala na zapoznanie się z wszelkimi zagadnieniami dotyczącymi rynku łączników wykorzystywanych w przemyśle, m.in. bieżącymi informacjami rynkowymi, nowościami produktowymi, artykułami technicznymi, analizami rynku (produkcja, import, eksport), case studies. Część artykułów poświęcona jest także efektywnemu zarządzaniu w zakresie np. logistyki, eksportu i utrzymania ruchu. Wraz z czasopismem, które ukazywać się będzie 2 razy w roku, powstał również portal www.fastener.pl, gdzie można zapoznać się z informacjami branżowymi, wybranymi artykułami z magazynu, pobrać internetową wersję „Fastenera” oraz zamówić jego wersję papierową.
„Fastener” to kolejny tytuł w portfolio Elamed Media Group poświęcony tematyce związanej z przemysłem i budownictwem. Jego powstanie związane jest z dynamicznym rozwojem rynku elementów złącznych, którego wartość w Polsce szacuje się już na 5-6 mld zł. Redaktorem naczelnym czasopisma został dr Marek Łangalis, od lat związany z branżą elementów złącznych. Jak podkreśla – Na polskim rynku brakowało artykułów z zakresu zastosowań, właściwego doboru łączy, miejsca, w którym można poznać liderów w swoich sektorach. Mam wielką nadzieję, graniczącą z pewnością, że „Fastener” będzie takim miejscem. – stwierdza dr Łangalis. – Chcemy tworzyć czasopismo, po które czytelnicy będą chętnie sięgać. Pragniemy być praktycznym narzędziem w codziennej pracy – dodaje. Pierwszy numer zawiera m.in. podsumowanie ostatnich 10 lat rynku elementów złącznych w Polsce, case study z zarządzania magazynami GM Manufacturing Poland, przegląd gwintowych elementów złącznych, informacje na temat połączeń stosowanych w konstrukcjach lotniczych, doboru łączników do montażu dachów, ścian oraz konstrukcji żelbetowych, przykłady obliczeniowe połączeń na śruby.Elamed Media Group_logo

Elamed Media Group to jeden z największych wydawców prasy specjalistycznej w Polsce. W portfolio grupy znajdują się 24 czasopisma wspierające w pracy specjalistów kilkunastu branż, m.in. medycyny, stomatologii, weterynarii, ratownictwa i bezpieczeństwa, technologii, przemysłu spożywczego. Elamed Media Group jest także wydawcą kilkudziesięciu specjalistycznych książek, multimedialnych kursów instruktażowych, a także organizatorem wielu prestiżowych kongresów, szkoleń i konferencji dla profesjonalistów.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.