Autoterapia – Pokonaj problemy, stres i lęki

Przegląd

Autoterapia

Pokonaj problemy, stres i lęki

„Autoterapia” to nowość z serii Samo Sedno – poradnik psychologiczny ze sprawdzonymi strategiami jak radzić sobie z lękiem, zamartwianiem się, złością, stresem i depresją.

autoteriapia

Poradnik zawiera narzędzia terapii poznawczo-behawioralnej, jednej z najefektywniejszych i najpopularniejszych metod psychoterapii. W przystępny sposób omawia skuteczne sposoby radzenia sobie z takimi trudnościami jak: lęk, zamartwianie się, depresja, złość, niepowodzenia, stres, niska samoocena oraz problemy w relacjach z innymi. Sprawdzone techniki opracowane przez doświadczonego psychologa pomagają zrozumieć, jak myślenie wpływa na emocje i działania, oraz uczą pracować z własnymi przekonaniami.

Książka zawiera liczne przykłady, testy i ćwiczenia, które określają poziom trudności i ułatwią samodzielną pracę nad trwałą zmianą nawyków.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • podpowiada, jak wykorzystać wiedzę psychologiczną do podniesienia jakości swojego życia

  • zawiera praktyczne i konkretne rozwiązania, jak uwolnić się od negatywnego myślenia oraz osiągnąć wewnętrzną równowagę

  • wyjaśnia, czym są myśli automatyczne, przekonania kluczowe i pośredniczące, zniekształcenia poznawcze, oraz podpowiada, jak nad nimi zapanować

  • odpowiada na pytania dotyczące skuteczności psychoterapii i samopomocy

  • przedstawia rzetelną wiedzę na temat terapii poznawczo-behawioralnej

Magdalena Staniek – psycholog, psychoterapeutka, członkini stowarzyszenia „Intro”. Autorka książki Nieśmiałość. Zmień myślenie i odważ się być sobą z serii Samo Sedno. Prowadzi psychoterapię w nurcie CBT, treningi umiejętności społecznych oraz warsztaty rozwijające kompetencje miękkie.

Patronat medialny:

ISBN 978-83-7788-427-0

Cena 34,90 zł

Edgard, Warszawa 2015

Więcej informacji: www.samosedno.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.