Zostań ze mną – bestseller dla Młodych Dorosłych z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym Zaczekaj na mnie

Przegląd

J. Lynn

Zostań ze mną

Tom 1

Zostań ze mną tom1

Są blizny, które chcesz ukryć. Lecz najgorsze są te, których nie widać…

Dwudziestojednoletnia Calla jako nastolatka nie robiła wielu rzeczy oczywistych dla jej rówieśniczek. Nie chodziła na imprezy, nie całowała się z chłopakiem. Przeżyła za to coś, czego nie powinno przeżyć żadne dziecko. Wciąż nosi blizny, na ciele i na duszy. Wciąż nie może zapomnieć, co zrobiła jej matka. I wciąż ukrywa swoją tajemnicę – nawet przed nowymi przyjaciółmi z college’u.

Nagle koszmar zaczyna się od nowa. Calla musi wrócić do rodzinnego miasta i odzyskać to, co odebrała jej matka. Czy pomoże jej tajemniczy przystojniak Jax? I czy Calla da mu szansę pomóc jej pokonać przeszłość?

Powieścią ZACZEKAJ na mnie znana pisarka J. LYNN zadebiutowała

w gatunku New Adult o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.

To najpopularniejsza powieść Dla Młodych Dorosłych 2013, numer 1 ,,New York Timesa”. Równie entuzjastycznie zostały przyjęte powieści Zaufaj mi (ZACZEKAJ na mnie w wersji bohatera), BĄDŹ ze mną (2. miejsce „New York Timesa”) i powieść w dwóch tomach Zostań ze mną.

zbiorcze amber 27

W lutym

Zostań ze mną tom2

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.