Serial widziany od kuchni – czyli czym zajada się Ojciec Mateusz

Serial widziany od kuchni – czyli czym zajada się Ojciec Mateusz

Przegląd

Serial widziany od kuchni – czyli czym zajada się Ojciec Mateusz

Przysmaki Ojca Mateusza. Domowa kuchnia Natalii to książka nie tylko kulinarna.

Natalia Borowik, grana przez Kingę Preis, to jedna z najbarwniejszych postaci popularnego serialu Ojciec Mateusz. W 12. sezonie gospodyni filmowego księdza z Sandomierza wydała książkę z przepisami. Wątek ten był sukcesywnie wprowadzany od początku bieżącego sezonu.

Średnia widownia każdego odcinka serialu to 4,5 mln osób. Zatem Natalia pierwszy egzemplarz swoje książki dostała na oczach wielomilionowej widowni. Czy uwierzyli w jej istnienie? Ta książka nie jest tylko wymysłem scenarzysty – ukazała się naprawdę!

Przysmaki_ojca_Mateusza

W książce „Przysmaki Ojca Mateusza”, utrzymanej w konwencji pamiętnika zawarto kilkadziesiąt starannie wybranych i sprawdzonych przepisów gospodyni Ojca Mateusza. Większość z nich to smakowite potrawy kuchni regionalnej. Ponadto – niejako na deser – interesujące, zabawne opowieści, z których dowiemy się więcej o lubianych serialowych bohaterach – samej Natalii, księdzu Mateuszu, Pluskwie,  aspirancie Noculu.

Filmowa gospodyni z właściwym sobie humorem, barwnym językiem opisuje życie plebanii, jej mieszkańców i gości. Przy okazji przywołuje przepisy na przygotowywane przez siebie potrawy, przygody związane z ich gotowaniem, opisy postaci, które przez serial przewinęły się, ale nie pozostały w nim dłużej. Jednym słowem – serial widziany od kuchni. Dosłownie!

Po większą partię przepisów zapraszamy na stronę www.przeczytam.pl .

Tam szczególnie polecamy przepisy na świąteczne potrawy.

Smacznego!

Już wkrótce na www.przeczytam.pl – kolejne, obszerne fragmenty książek. Tam trzeba po prostu zaglądać. I pobierać bezpłatnie – zanim zdecydujecie się przeczytać całą książkę!

Dane do kontaktu:

Dorota Rożek

tel.: +48 22 312 37 42

tel. bezpośredni: +48 600 394 418

mail: d.rozek@grupazwierciadlo.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Zwierciadło

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.