Seria „Nie gryzie”. Język obcy nie musi być obcy!

Seria „Nie gryzie”. Język obcy nie musi być obcy!

Przegląd

Seria „Nie gryzie”. Język obcy nie musi być obcy!

Seria „Nie gryzie” skutecznie pomaga w nauce języka obcego od podstaw i w prosty sposób opanować cztery podstawowe kompetencje językowe: słownictwo, gramatykę, czytanie i rozumienie ze słuchu dzięki aktywnej metodzie nauki opartej na różnorodnych ćwiczeniach utrwalających.

Materiał do ćwiczeń uporządkowano tematycznie. Każdy rozdział zawiera najpopularniejsze zagadnienia, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Ponadto na marginesach umieszczono praktyczne minisłowniczki. Na końcu książki znajduje się również podręczny słownik.

seria nie gryzie edgard

Seria „Nie gryzie” to:

  • aktywna nauka języka od podstaw,
  • użyteczne słownictwo,
  • praktyczny trening gramatyczny,
  • gotowe zwroty konwersacyjne,
  • współczesny język codzienny.

Wszystkie kursy zaopatrzone są w nagrania profesjonalnych lektorów – dołączone na płycie CD Audio lub poprzez stronę slowka.pl. Słuchanie nagrań ułatwia naukę poprawnej wymowy i wspomaga zapamiętywanie niezbędnych słów i zwrotów.

Odkryj unikalną metodę nauki i przekonaj się, że języki obce nie gryzą!

W serii „Nie gryzie” ukazało się 20 kursów: angielski, koreański, litewski, hindi, czeski, japoński, arabski, francuski, szwedzki, niemiecki, hiszpański, turecki, chiński, duński, niderlandzki, włoski, norweski, portugalski, ukraiński i polski „Polish doesn’t bite.

Edgard, Warszawa 2014

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.