„Mniej” w trasie po Polsce

„Mniej” w trasie po Polsce

Przegląd

„Mniej” w trasie po Polsce

Marta Sapała opowiada o swoim niecodziennym eksperymencie.

mniej

Wydawnictwo Relacja zaprasza na najbliższe spotkania na trasie autorki, które odbędą się w Toruniu 12 grudnia oraz w Bydgoszczy 13 grudnia. Zaplanowano również spotkania w Trójmieście, Białymstoku i Łodzi.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni czytelnicy spotkali się z autorką książki „Mniej. Intymny portret zakupowy Polaków” w Tarabuku w Warszawie oraz w księgarni Bookowski w Poznaniu.

„Mniej” to pierwszy tak intymny reportaż z codziennego życia w Polsce. Marta Sapała, na co dzień związana z magazynem podróżniczym, tym razem udaje się w podróż do domów i portfeli Polaków. Swoich bohaterów oraz własną rodzinę poddaje niecodziennemu eksperymentowi: ograniczeniu konsumpcji do tego, co niezbędne. W ciągu roku bez zakupów zagląda w kosze z zakupami, do przymierzalni w sklepach odzieżowych, do szafek z butami i na półki z kosmetykami.

Książka budzi niesłabnące zainteresowanie mediów. „Mniej” prezentowały już m.in. gazeta.pl, radiowa Trójka, Radio dla Ciebie, Tok FM oraz „DziennikW miniony weekend o książce rozmawiały w programie „Cappuccino z książką” Sylwia Chutnik, Anna Kałuża, i Karolina Sulej,  a w nadchodzących „Wysokich Obcasach” ukaże się wywiad z autorką.

Wydawnictwo Relacja jest imprintem Grupy Wydawniczej Relacja Sp. z o.o.. Do Grupy należy również wydawnictwo Mamania.

Kategorie: Literatura
Tagi: Mamania, Relacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.