Kocham bohaterów – w AMBERZE najnowszy bestseller Susan Elizabeth Phillips

Przegląd

Susan Elizabeth Phillips

Kocham bohaterów

Kocham bohaterów

Piszę, bo życie jest zbyt krótkie, by czytać przygnębiające powieści.

Susan Elizabeth Phillips

Mroźny luty. Odcięta od świata wyspa. Tajemniczy dom nad morzem.

To będzie długa, gorąca zima…

On jest enigmatycznym pisarzem, który stroni od ludzi i tworzy przerażające horrory.

Ona – młodą aktorką, której ostatnio się nie wiedzie. I musi przyjąć pracę w teatrze lalek w zapadłej mieścinie na wyspie u wybrzeży Maine.

On zna tysiące sposobów zabijania.

Ona – rozśmieszania.

Ale teraz Annie nie jest do śmiechu. Kiedy była nastolatką, on śmiertelnie ją przestraszył. Teraz są razem, uwięzieni na zasypanej śniegiem wyspie…

Annie jest taka jak ty i ja. To zwykła kobieta, która się nie poddaje, choćby wszystko się przeciwko niej sprzysięgło. Jest zabawna, przebojowa i trochę sarkastyczna. I bardzo boi się „czarnego charakteru” tej powieści.”

Tak Susan Elizabeth Phillips przedstawia swoją nową bohaterkę. „Uwielbiam książki, których akcja dzieje się na wyspach, jak w Panna młoda ucieka”. Ale w Kocham bohaterów jest środek zimy i nie ma tu Lucy, Teda i Meg (Nikt mi się nie oprze, Pierwsza Dama, Wymyślne zachcianki, Nie będę damą, Z miłości). Za to jak zwykle u Susan Elizabeth Phillips jest akcja, humor i całe morze optymizmu. Tym razem doprawione odrobiną tajemnicy…

SUSAN ELIZABETH PHILLIPS to jedna z ulubionych amerykańskich autorek bestsellerów. Jest laureatką prestiżowych nagród, m.in. Romantic Times Lifetime Achievement Award za całokształt dorobku literackiego i najwyższego wyróżnienia dla autorek literatury kobiecej: wpisu do Romance Writers Association Hall of Fame (Lista Sław Stowarzyszenia Amerykańskich Autorów Romansów).

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.