Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk!

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk!

Przegląd

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk!

Miło nam poinformować, że 12 grudnia 2014 roku Firmie Księgarskiej Olesiejuk został przyznany certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014 w ramach XVII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Firma Księgarska Olesiejuk tytuł ten otrzymała już po raz ósmy, tym samym została również uhonorowana nagrodą specjalną – „Złotym Laurem Fair Play”.

przedsiębiorstwo fair play

Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie w działalności gospodarczej etyki, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postepowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową, jak również wspieranie rozwoju firm poprzez promocję, m.in. w środkach masowego przekazu, przedsiębiorstw działających zgodnie
z prawem i zasadami etyki oraz promowanie finalistów na rynkach krajowych
i zagranicznych.

Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych
i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

To, że tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznawany jest przez niezależną kapitułę
i wymaga od firm poddania się rzetelnej weryfikacji, uwiarygodnia uhonorowane nim przedsiębiorstwa w relacjach biznesowych z innymi firmami.

Kategorie: Nagrody

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.