“Poradniki na obcasach” na święta

“Poradniki na obcasach” na święta

Przegląd

“Poradniki na obcasach” na święta

Serie Lingo w TVP Info i “Gazecie Wyborczej”

Podstawowe RGB

Wydawnictwo LINGO ma przyjemność poinformować, że jego najnowsza seria “Poradniki na obcasach” otrzymała znak Złota Siódemka 2014 w ramach organizowanego przez TV Expo konkurs “Książka sezonu jesień/zima 2014”. W związku z tym seria będzie prezentowana w pierwszej połowie grudnia m.in. w 30 spotach reklamowych w TVP Info.

“Poradniki na obcasach” wraz z serią “Języków na obcasach” Lingo trafiły też do najnowszego dodatku z prezentami na święta “Gazety Wyborczej”, który 29 listopada dystrybuowany jest do kiosków w całej Polsce.

Cztery pierwsze pozycje z serii (“Pieniądze dla Pań”, “Samochód dla Pań”, “Prawo dla Pań”, “Mobilny świat dla Pań”) miały premierę we wrześniu i już zdobył powodzenie u Czytelniczek.

“Poradniki na obcasach” to książki pisane przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowane do dziewczyn, które chcą wiedzieć więcej i czuć się z tą wiedzą dobrze w sytuacjach i dziedzinach – nie wiedzieć czemu – rezerwowanych zwykle dla facetów.

Cykl “Języków na obcasach” zapoczątkowany został w 2013 r. książką z płytą CD “Angielski na obcasach”, która szybko okazała się bestsellerem i miała już trzy wznowienia. Ostatnią nowością w ramach cyklu jest “Niemiecki na obcasach”.

Więcej informacji o seriach dla Pań Lingo na: http://www.wydawnictwolingo.pl/

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.