Nowość! „Business English. Nowa Edycja”

Nowość! „Business English. Nowa Edycja”

Przegląd

Angielski Business English

Nowa Edycja

Business english. nowa edycja

Kurs Business English uczy nowoczesnego języka biznesu. Adresowany jest do osób, które na co dzień w pracy posługują się językiem angielskim, a także studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Pakiet przeznaczony jest dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziomy B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).
Business English uczy specjalistycznego słownictwa, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych, zarówno w kontaktach formalnych, jak i mniej oficjalnych.

Każdy z 13 rozdziałów Business English składa się z 5 części: Reading, Listening, Writing, Vocabulary, Intresting Facts. W poszczególnych działach zamieszczono: teksty poruszające aktualne tematy, słowniczki, ćwiczenia sprawdzające umijętność czytania i słuchania ze zrozumieniem, wzory dokumentów i listów z komentarzami oraz ciekawostki.
Na końcu podręcznika umieszczono słowniczek angielsko-polski oraz klucz odpowiedzi. Dołączona do książki płyta zawiera 60 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów.
W
Nowej Edycji dodano 10 przykładowych testów – po dwa z każdego poziomu oraz aktualne artykuły dotyczące nowinek biznesowo-technicznych omawiające takie tematy jak: motoryzacja, finanse, marketing i zarządzanie.
Książka przygotowuje do egzaminu LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business. Zawiera informacje o egzaminie i przykładowe testy do wszystkich pięciu poziomów. Tematyka oraz słownictwo odpowiadają w pełni wymaganiom egzaminacyjnym LCCI.

ISBN 978-83-7788-450-8

Cena 49,99 zł

Wydawnictwo Edgard 2014

Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.