Sukces na wyciągnięcie ręki

W  Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym ukazuje się coraz więcej książek skierowanych do kobiet biznesu. Liderek, które chcą jeszcze lepiej wykorzystać drzemiący w nich potencjał.

Najnowszą propozycją jest książka „Skazana na sukces. 10 przykazań skutecznej bizneswoman” Dondi Scumaci. Autorka przekonuje czytelniczki, że każda z nich zasługuje na sukces i może go osiągnąć. Krok po kroku tłumaczy, jak zmienić swoje życie zawodowe tak, aby zamiast frustracji i zmęczenia dawało satysfakcję i stało się prawdziwą pasją. Dzięki książce czytelniczki zdobędą praktyczne umiejętności do zastosowania w środowisku biznesowym.

Autorka „Sun Tzu dla kobiet. 16 sprawdzonych strategii biznesowych” Becky Sheetz-Runkle przekonuje, że kobiety nie powinny powielać męskich mechanizmów działania, lecz wypracować własne. Zachęca je, by po kobiecemu osiągały szczyty w życiu zawodowym. Zasady ponadczasowej chińskiej sztuki wojny przełożyła na język biznesu, aby pokazać czytelniczkom, jak walczyć o swoje, negocjować czy awansować.

Z poradnika Curly Martin „Sukces jest kobietą” czytelniczki dowiedzą się, dlaczego nie trzeba się bać zmian w życiu oraz jak takie zmiany rozpocząć. Droga do sukcesu może być pasjonująca i ekscytująca, jeśli tylko będziemy się trzymać wytyczonej trasy i ustalimy własny cel. Martin podpowiada, że każda kobieta musi sama zdefiniować, czym jest dla niej sukces, i do takiego sukcesu dążyć.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.