"Paryskie smaki" wkrótce w Polsce

"Paryskie smaki" wkrótce w Polsce
Paryskie smaki, francuski bestseller i zwycięzca prestiżowego konkursu GOURMAND WORLD COOKBOOK AWARDS w kategorii  „najlepsza książka kulinarno-podróżnicza” już pod koniec lipca pojawi się także na polskim rynku wydawniczym.
To kolejna, po bestsellerowym Paryskim szyku i Paryskim szyku w Twoim domu, część doskonałej serii książek „paryskich”!

Trish Deseine jest obecnie najbardziej uwielbianą autorką książek kucharskich we Francji. W tym przewodniku po życiu kulinarnym Miasta Światła dzieli się swoją tajemną wiedzą na temat najbardziej cenionych przez nią restauracji, kawiarni, cukierni, piekarni i innych miejsc, w których można dobrze – co nie musi znaczyć: drogo – zjeść lub zrobić zakupy. Znajdziemy tu także ciekawe przepisy i porady dla smakoszy dotyczące tego, co wiąże się z jedzeniem i życiem towarzyskim à la Parisienne.
Trish Deseine jest Irlandką od 30 lat mieszkającą we Francji, autorką popularnych programów telewizyjnych. Publikuje przepisy kulinarne na łamach francuskiej edycji „Elle” i „The Irish Times”.

„Dziewczyna, która lubi dobrze zjeść i sprzedała ponad milion książek. Bogini deserów, diwa czekolady”. – „Elle”
„Trish Deseine to najlepszy przyjaciel, jakiego można mieć w kuchni”. – „Madame Figaro”
„Książka o wspaniałych lokalach, w których znakomicie zjesz. Trish Deseine nieustannie ciekawi to, co dzieje się w Paryżu, i zawsze jest znakomicie poinformowana”. – René Redzepi, szef kuchni słynnej restauracji Noma
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.