Właśnie trafia na rynek piętnaste wydanie bestselleru Allana i Barbary Pease Mowa ciała.

Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, a ich książki Mowa ciała i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą, a także inne, rozeszły się w wielomilionowych nakładach.
80% informacji o ludziach czerpiemy nie z ich słów, lecz z zachowania i gestów. To one właśnie zdradzają nasze prawdziwe intencje i nastawienie – jeśli umiemy je zaobserwować i odczytać. Ten światowy bestseller na temat mowy ciała jest drugim, znacznie wzbogaconym wydaniem pierwszej książki A. Pease’a pod takim samym tytułem. Tym razem autorzy analizują poszczególne elementy niewerbalnej komunikacji i całe grupy gestów, korzystając z najnowszych badań i ustaleń w dziedzinie biologii ewolucyjnej, psychologii i medycyny z jej nowoczesnymi technikami obrazowania mózgu. W charakterystyczny dla siebie humorystyczny sposób dzielą się z nami poważnymi strategiami odczytywania sygnałów mowy ciała i ich świadomego wykorzystywania w rozmaitych okolicznościach.
Piszą m.in
– jak poprzez odpowiedni uścisk ręki przejąć kontrolę nad sytuacją;
– jakie grupy gestów zdradzają kłamcę;
– papieros, filiżanka kawy, okulary i makijaż – co dają do zrozumienia;
– jak świadomie wpłynąć na mowę ciała rozmówcy i zmienić jego nastawienie.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
Hobby i Poradniki
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4
O autorze
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.






