Edgard na wakacje poleca "Angielski Konwersacje"

Edgard na wakacje poleca "Angielski Konwersacje"
Angielski Konwersacje dla zaawansowanych
(Książka + CD mp3)

60 dialogów, trudne słówka i gotowe zwroty na każdą okazję,
5 godzin nagrań  + kilkadziesiąt ćwiczeń.

ANGIELSKI Konwersacje dla zaawansowanych:
•    5 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko native speakerzy,
•    ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów,
•    nauka prowadzenia swobodnych rozmów,
•    trudne słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję,
•    w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
•    ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.

Audio Kurs Angielski Konwersacje dla zaawansowanych uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (książka + CD mp3) przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym, które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany wszystkim przygotowującym się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE), a także dla tych, którzy muszą posługiwać się zaawansowanym językiem angielskim, np. w pracy.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, naukę zaawansowanych słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. szukanie mieszkania, zakupy przez Internet, spotkanie w klubie, zakładanie konta w banku, a także zagadnienia związane z pracą czy studiami.

Książka (128 str.) zawiera pełny zapis nagrań i tłumaczenia na język polski. W każdej z 16 rozbudowanych lekcji znajduje się kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce konwersacyjne na każdą okazję, a także idiomy i phrasal verbs. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt interesujących ćwiczeń – doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika zamieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania na płycie CD mp3 (300 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – wyłącznie native speakerów.

Cena 29,90 zł
Edgard, Warszawa 2014
Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.