Nowość! "Angielski Słownictwo dla zaawansowanych w ćwiczeniach"

Nowość! "Angielski Słownictwo dla zaawansowanych w ćwiczeniach"
ANGIELSKI
Słownictwo dla zaawansowanych w ćwiczeniach
(Książka)

Słownictwo wymagane na maturze, CAE i CPE

Angielski Słownictwo dla zaawansowanych – w ćwiczeniach to:
– 240 różnorodnych ćwiczeń leksykalnych
– ponad 1500 słów, idiomów i wyrażeń wymaganych na maturze rozszerzonej, CAE i CPE
– 20 najważniejszych grup tematycznych
– 5 rozdziałów słowotwórczych
– współczesny język i aktualne słownictwo

Angielski Słownictwo dla zaawansowanych – w ćwiczeniach to nowoczesny podręcznik, który umożliwia poznanie i powtórzenie ponad 1500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie zaawansowanym (B2-C2 wg klasyfikacji Rady Europy)

Podręcznik adresowany jest do studentów oraz wszystkich przygotowujących do egzaminów CEA i CPE. Polecamy jest również samoukom pragnącym poszerzyć zasób współczesnego brytyjskiego słownictwa oraz nauczycielom, którym przyda się jako znakomity materiał dodatkowy na zajęcia językowe.

Praca z książką opiera się na metodzie aktywnej nauki w oparciu o obszerny zbiór różnorodnych ćwiczeń. Podręcznik został podzielony na dwie części.

Pierwsza część koncentruje się na nauce i systematyzacji słownictwa z 20 najpopularniejszych grup tematycznych, występujących przede wszystkim na maturze rozszerzonej i egzaminach językowych.

Nowa Edycja została wzbogacona o część drugą, która utrwala wiedzę z zakresu słowotwórstwa. Znajdują się w niej m.in. ćwiczenia na tworzenie części mowy, modyfikację znaczeń przez dodanie prefiksów i sufiksów oraz zadania wprowadzające wyrażenia kolokwialne.
Wśród różnorodnych ćwiczeń znajdują się m.in. paraphrasing, word formation, open cloze. Samodzielne sprawdzanie wiedzy ułatwia zamieszczony na końcu podręcznika klucz odpowiedzi.

ISBN 978-83-77883-48-8

Cena 29,90 zł
Edgard, Warszawa 2014
Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.