Nowość: "Target CAE"

Nowość: "Target CAE"
Angielski Target CAE
Ćwiczenia, testy, wskazówki
(Książka + CD Audio)

Target CAE. Ćwiczenia, testy, wskazówki to kompletny zestaw przygotowujący do egzaminu Certificate in Advanced English. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się egzaminu, które chcą sprawdzić i udoskonalić swoje umiejętności.

Podręcznik zawiera 6 zestawów egzaminacyjnych. Każdy z nich zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu – składa się z czterech części: Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking. W każdej z nich znajdują się rodzaje ćwiczeń identyczne jak na egzaminie CAE, przydatne wskazówki oraz dokładnie objaśnione polecenia. Na końcu książki zamieszczono prawidłowe odpowiedzi. Szczegółowe omówienie każdej z nich wyjaśni wątpliwości i uzupełni wiedzę. Dodatkowo w książce znajduje się pełny apis nagrań z części Listening,modelowe odpowiedzi z działu Speaking oraz wzorcowe teksty pisemne z działu Writing.

Płyta Audio CD
obejmuje ponad 80 minut nagrań profesjonalnych lektorów. Specjalnie dobrane nagrania pomagają trenować wymaganą na egzaminie umiejętność rozumienia ze słuchu, pozwalają osłuchać się z językiem oraz przygotowują do części Listening.

Target CAE. Ćwiczenia, testy, wskazówki:

  • Nowa Formuła egzaminu zgodna ze zmianami obowiązującymi od 2015 r.
  • 6 wzorcowych zestawów egzaminacyjnych
  • Kompleksowe przygotowanie do wszystkich etapów egzaminu
  • Klucz z dokładnie wyjaśnionymi odpowiedziami
  • Przykładowe odpowiedzi z działu Speaking i wzorcowe teksty do części Writing
  • Nagrania do części Listening: teksty i dialogi
  • Przydatne skazówki i podpowiedzi egzaminatorów

Cena 44,90 zł
Edgard, Warszawa 2014
ISBN 978-83-7788-347-1
Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.