Nie tylko Zysk się liczy

Nie tylko Zysk się liczy
NIE TYLKO ZYSK SIĘ LICZY

Pod takim właśnie tytułem już 16 grudnia ruszyła akcja charytatywna dla dzieci i młodzieży z domów dziecka w całej Polsce, organizowana przez Zysk i S-ka Wydawnictwo oraz Skok. To nie tylko przedświąteczne działania na rzecz potrzebujących, bowiem akcja potrwa do 20-go stycznia i ma na celu przede wszystkim uatrakcyjnić dzieciom zimowy okres, jednocześnie zachęcając do spędzania czasu przy interesującej lekturze.

 W ramach akcji, do ponad 15 placówek w całej Polsce przyjadą osoby znane w kręgach literackich i medialnych. Domy dziecka będą gościć między innymi Annę Dymną, Małgorzatę Foremniak, Elżbietę Cherezińską, Reni Jusis, Bogdana Rymanowskiego oraz wielu innych. W akcję zaangażowała się również Grupa Allegro, która 6 stycznia ruszy z aukcją charytatywną na rzecz domów dziecka biorących udział w akcji. Licytowane będą książki ze specjalnymi dedykacjami!

Każdy z podopiecznych otrzyma niespodzianki w formie książek, zapakowaliśmy już blisko 500 upominków!

Hasło przyświecające wydarzeniu otwiera ludzkie serca na potrzeby drugiego człowieka czemu sprzyja również przedświąteczny okres. Naszym celem jest przede wszystkim wywołanie uśmiechów na dziecięcych twarzach :)!

http://www.zysk.com.pl/pl/Aktualnosci/Nie_tylko_Zysk_sie_liczy
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.