Odkryj „365 stron życia” w roku 2014

Odkryj „365 stron życia” w roku 2014
365 stron życia (terminarz 2014 r.)

Terminarz niezwyczajny! Praktyczny, pomocny, uniwersalny.

Odkryj „365 stron życia” w roku 2014!

„365 stron życia”, to:
przepisy kulinarne, patroni dnia, kto obchodzi imieniny, nowe pojęcia, porady, wschody i zachody Słońca oraz Księżyca, niedzielne Ewangelie z komentarzami, możliwość notowania rocznic rodzinnych, codzienne listy zakupów.

Kalendarz i kompendium wiedzy w jednym. Przydatny w domu, pomocny i uniwersalny. Dla każdej gospodyni i całej rodziny. Jego opis możnaby zawrzeć w trzech „P”: poręczny, praktyczny, pożyteczny. Powiedzieć „kalendarz” o tej publikacji, to nic nie powiedzieć, bo oto coś duuużo więcej.

Chcesz wiedzieć kto jest patronem dnia, kto „dziś” obchodzi imieniny, chcesz poznać znaczenie nowych pojęć, dowiedzieć się, o której wschodzi/zachodzi Słońce oraz Księżyc, uzyskać poradę dnia, przeczytać niedzielną Ewangelię i komentarz do niej? Znajdziesz to wszystko w naszym niezwyczajnym, przydatnym, pomocnym terminarzu.

Ponadto w terminarzu zamieściliśmy: ciekawostki, przepisy kulinarne na każdy dzień, miejsce na sporządzanie praktycznych notatek, zanotowanie wydarzeń i rocznic rodzinnych, opracowywanie codziennych list zakupów, z którymi można się wybrać do sklepu.

Życie ma 365 stron. Warto je odkrywać. Dzień po dniu.

Przeczytaj recenzję:

www.granice.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.