Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk

Przegląd

    
Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Firmy Księgarskiej Olesiejuk!

Informujemy, że 6 grudnia 2013 roku Firmie Księgarskiej Olesiejuk w XVI edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznano certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2013. Tytuł ten Firma Księgarska Olesiejuk otrzymała już po raz siódmy, tym samym została również uhonorowana nagrodą specjalną – „Srebrnym Laurem Fair Play”.

Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie w działalności gospodarczej etyki, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postepowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową, jak również wspieranie rozwoju firm poprzez promocję, m.in. w środkach masowego przekazu, przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki oraz promowanie finalistów na rynkach krajowych i zagranicznych.

Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

To, że tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” przyznawany jest przez niezależną kapitułę i wymaga od firm poddania się rzetelnej weryfikacji, uwiarygodnia uhonorowane nim przedsiębiorstwa w relacjach biznesowych z innymi firmami.

Kategorie: Nagrody

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.